Дерева зрізали по-варварськи
Добавив: putyla8
Коментарів: 0
Добавлено: 3-02-2017, 13:33
Переглядів: 120

 Але в РЕМі це спростовують
Минулого тижня на вулицях Путили взялися господарювати працівники РЕМу. Без попередження про відключення світла вони розчищали трасу для ліній електропередач. Звичайно, це входить до їхнього плану роботи, але навіщо знищувати по півдерева?

Деяких людей такі дії ремівців обурили. Вдень господарі переважно працюють і навіть не здогадувалися, що коли прийдуть додому, то побачать на своїх обійстях скалічені насадження і гори спиляного гілля. Хто ж за це відповідатиме?
До редакції з цього приводу зателефонували дві жінки. У пані Людмили біля хати понівечили дві розкішні сосни, горіх і черешню. Інша жінка повідомила, що біля однієї з центральних установ селища познущалися з багаторічних модрин, які вважають зникаючим видом. А моя старенька сусідка ледь не плакала, коли побачила як високо підпиляли дві липи, які колись посадила з покійним чоловіком.
Однак, за словами начальника Путильського РЕМу Миколи Малиша, виявляється, працівники зробили людям велику послугу. Адже стежити за тим, чи дерева не торкаються до проводів, мають самі власники будинків. А ремівці і про їхню безпеку подбали, і дерева безкоштовно підрізали. Якщо через гілля відбувається обрив лінії, вони мають право відімкнути світло і нічого не чіпати, аж доки не буде звернення.

 

Микола Васильович запевнив, що прочищення ліній працівники РЕМу проводять згідно чинного законодавства. Це відбувається щороку у січні та лютому. З наріканнями людей зіштовхується дуже часто. Та норм, які б визначали чи дерево спиляне занадто, чи ні, не існує. Відстань від насаджень до електроліній має становити не менше метра.
Звичайно, декому легше прибрати гілки самостійно - порубати на дрова або ж навесні спалити, але як бути тим людям, які навіть ходити не можуть, не те що прибирати? У РЕМі кажуть: не панікуйте, бо є домовленість із виробничим управлінням житлово-комунального господарства про вивіз гілля. Попри те, що воно понад тиждень лежить там, де його залишили, в. о. начальника ВУЖКГ Михайло Мороз підтвердив, що невдовзі його приберуть.
Яким би не був у цій історії кінцевий результат, все одно дивуюся: як можуть люди так по-варварськи ставитися до природи? Ніхто нікому не забороняє виконувати свої професійні обов’язки, але можна зрізувати верхівки дерев часто і потрохи, а не виконувати план на три роки наперед! А поряд із роботою не варто забувати про тих людей, які доглядали за своїм садом усе життя.

Марина ЮРЧЕНКО.

Інформація
Відвідувачі, Ви так само можете залишити коментарі до даної публікації
Схожі новини:

Контакти

Редакція газети "Карпати"

Передплатний індекс: 61549

Адреса: 59100, смт.Путила,
Чернівецької області,
вул.Українська, 104.

Тел. (03738) 2-12-32, 2-14-32,
2-16-63.

E-mail: gazetakarpaty@ukr.net

Особистий кабінет