Захоплення може стати професією
Добавив: putyla8
Коментарів: 0
Добавлено: 5-06-2019, 10:38
Переглядів: 83

Переконують путильські фахівці центру зайнятості та майстриня народної вишивки Валентина Буняк.

   Спільний профорієнтаційний захід відбувся 28 травня у рамках Дня відкритих дверей центру зайнятості. До Путильської районної філії Чернівецького ОЦЗ завітали шанувальники народних ремесел, жителі району, які шукають роботу, члени клубу розвитку та самовдосконалення для жінок «Джерело», що діє при філії.

   Путильчанка, майстриня народної вишивки Валентина Буняк завжди займала активну життєву позицію. А коли вийшла на заслужений відпочинок, то залюбки взялася реалізовувати давню мрію і займатися улюбленою справою. Ще в дитинстві мама Валентини Юріївни прививала любов до вишивки. Перший рушник, перша сорочка, мамині вироби та багато інших вишивок, присвячених певним життєвим подіям були представлені на виставці. Це лише частина зібраного та зробленого. Сьогодні у родинній світлиці подружжя Валентини і Степана Буняків сотні експонатів, що представляють різні народні ремесла.

    Презентуючи виставку «Вишиванка довжиною у життя», Валентина Юріївна закликала присутніх цінувати речі своїх дідів-прадідів, не забувати народних ремесел і спробувати самим виготовляти ексклюзивні речі. Адже ручна робота завжди у попиті. А поціновувачі обов’язково знайдуться. Вона запевняє, що готова виготовляти на замовлення різні речі. Бажаючим може запропонувати на вибір узори з власної колекції.

   Фахівці відділу активної підтримки безробітних районної служби зайнятості акцентували увагу учасників на тому, що сучасний ринок праці потребує саме робітничих професій. Тому й нинішнє засідання клубу «Джерело» та презентація професії вишивальниці розкривали можливість перетворити хобі у професію, від якої можна отримувати не лише моральне, а й матеріальне задоволення.  

   Директор районної філії служби зайнятості Михайло Яків’юк розповідав про реалії працевлаштування. – Нинішній ринок праці дуже конкурентний. Буває складно знайти своє місце в цьому середовищі. Тож ми готові допомогти людині перетворити захоплення у прибуткове ремесло, - зазначав він і закликав присутніх до співпраці.

   Голова райдержадміністрації Микола Савчук та керуюча справами районної ради Руслана Скидан дякували Валентині Юріївні за успішну реалізацію ініціативи, до якої потрібно привертати увагу і дорослих, і малих. Приємно, що на захід також завітали учні Путильської школи - учасники літнього англомовного табору. Можливо, хтось із них з часом порадує Путильщину своїм доробком.

   Валентині Юріївні щиро бажаємо успіху, натхнення і творчого вдосконалення. А тих, хто хоче працевлаштуватися, закликаємо зробити крок назустріч професії.   

Алла ГОРБАН, 

провідний фахівець з профорієнтації Путильської районної філії Чернівецького ОЦЗ.

Інформація
Відвідувачі, Ви так само можете залишити коментарі до даної публікації
Схожі новини:

Контакти

Редакція газети "Карпати"

Передплатний індекс: 61549

Адреса: 59100, смт.Путила,
Чернівецької області,
вул.Українська, 104.

Тел. (03738) 2-12-32, 2-14-32,
2-16-63.

E-mail: gazetakarpaty@ukr.net

Особистий кабінет