Подарували свято тим, хто цього найбільше чекає
Добавив: putyla8
Коментарів: 0
Добавлено: 12-03-2019, 09:38
Переглядів: 103

Нещодавно благодійники влаштували діткам із високогірного села Самакова розважальний концерт, поспілкувалися на теми моралі та вручили цінні подарунки-сюрпризи

   Релігійна спільнота Адвентистів сьомого дня у рамках благодійного фонду «Адра Україна» відгукнулася на заклик голови Конятинської ОТГ Олександра Комариці та соціального працівника Галини Мотуз і влаштувала свято для діток із соціально вразливих сімей.

   Жителі Конятина Юлія та Василь Цапчуки взяли на себе відповідальність й організували розважально-пізнавальну частину заходу, забезпечили підвіз подарункових коробок. Подружжя поспілкувалося з дітками на тему виховання, родинного затишку, релігійної освіченості. А приватний підприємець Світлана Комариця пригостила всіх гостей солодощами. Про тепло і затишок в сільському клубі, який вмістив у своїх стінах близько сотні горян, потурбувалася керівник установи Домка Скидан.

   - Дітки та батьки були вражені таким щирим жестом доброї волі небайдужих людей. Адже жителі високогір’я не так часто можуть очікувати на сюрпризи, підтримку, щире спілкування. До сільського клубу прийшли всі запрошені. Декому довелося крокувати звивистими стежками по шість кілометрів. Не забули про діток-інвалідів, дітей, які народилися та виховуються в багатодітних або малозабезпечених сім’ях. Всього у Самаковій є 26 таких юнаків та дівчаток і кожен отримав подарунок-сюрприз, - розповіла соціальний працівник Конятинської ОТГ Галина Мотуз.

   Виконком Конятинської ОТГ щиро дякує організаторам благодійної акції за корисні подарунки, позитив та радість для жителів віддаленого села.

Оксана ПОРОХ.

Інформація
Відвідувачі, Ви так само можете залишити коментарі до даної публікації
Схожі новини:

Контакти

Редакція газети "Карпати"

Передплатний індекс: 61549

Адреса: 59100, смт.Путила,
Чернівецької області,
вул.Українська, 104.

Тел. (03738) 2-12-32, 2-14-32,
2-16-63.

E-mail: gazetakarpaty@ukr.net

Особистий кабінет