Визначили лідерів чемпіонату району з волейболу
Добавив: putyla8
Коментарів: 0
Добавлено: 11-02-2019, 09:59
Переглядів: 65

  Фінішував чемпіонат Путильського району з волейболу серед головних команд сезону 2018-2019 років. У неділю в приміщенні спортивного залу Путильської ЗОШ І-ІІІ ступенів відбувся заключний тур чемпіонату. У змаганнях першого кола взяли участь 5 команд району. У друге коло фінальної частини пробились кращі команди, а саме «Еліт» (Путила), «Едельвейс» (Путильський лісгосп), «Молодь – Сокіл» (Путила) та гравці з с. Дихтинець.

   За результатами другого кола на перше місце впевнено вийшли волейболісти «Еліту», які здобули 10 очок і цим підтвердили, що другий рік поспіль є кращою командою. На друге місце з 7 очками піднявся дружний колектив лісівників «Едельвейс». Чотири очки і третє місце – у команди «Сокіл –Молодь» (Путила).

   Під час підведення підсумків чемпіонату та нагородження переможців був присутній селищний голова І. П. Повідаш. Він тепло привітав усіх учасників змагань та спільно з Федерацією волейболу і суддівською командою вручив дипломи, кубки, волейбольні м’ячі командам призерів. А волейболістам із с. Дихтинець вручили кубок за волю до перемоги.

  Також за рішенням суддівської колегії І. Г. Мицьки, Я. М. Крилатого, А. Б. Нікітюка, С. В. Ключан та В. В. Псарюка було визначено кращих гравців. У команди «Еліт» - Валентин Коваль, у «Едельвейсу» - Володимир Клим, у «Сокіл-Молодь» – Віктор Каб’юк, у с. Дихтинець – Богдан Жабко. Всім вручили спортивні статуетки кращого гравця.

    Організатори змагань – районна федерація з волейболу, районне товариство «Колос», КЗ «Путильська РДЮСШ» висловлюють щиру подяку всім, хто долучився до проведення чемпіонату.

Віктор ПСАРЮК, 

голова Путильської місцевої організації 

громадської організації ВФСТ «Колос».

Інформація
Відвідувачі, Ви так само можете залишити коментарі до даної публікації
Схожі новини:

Контакти

Редакція газети "Карпати"

Передплатний індекс: 61549

Адреса: 59100, смт.Путила,
Чернівецької області,
вул.Українська, 104.

Тел. (03738) 2-12-32, 2-14-32,
2-16-63.

E-mail: gazetakarpaty@ukr.net

Особистий кабінет