Працівники держлісгоспу працюють на стабільний результат
Добавив: putyla8
Коментарів: 0
Добавлено: 11-02-2019, 09:55
Переглядів: 47


   Робота у лісовій сфері – це не тільки здійснення заходів із збереження та відтворення  лісів, а й відповідальність за великий трудовий колектив лісового господарства. Тому велику увагу приділяють дотриманню законодавства про охорону праці, створенню безпечних умов праці.

   В ДП «Путильський лісгосп» також працюють над створенням належних виробничих та соціально-побутових умов, працівників забезпечують спецодягом та спецвзуттям та усіма необхідними засобами індивідуального захисту, так як від цього залежить успіх спільної справи.

   Про підсумки роботи лісового господарства у районі та діяльність профспілкової організації вели мову на конференції трудового колективу минулого тижня. До обговорення існуючих проблем та наболілих питань долучилися керівник обкому профспілки працівників лісового господарства України Володимир Барабах, начальник відділу лісового господарства управління Володимир Пилип’юк та керівники району – голова райдержадміністрації Микола Савчук та голова районної ради Микола Шевчук.

З думкою про безпеку праці та оздоровлення

   Головний інженер Василь Слижук коментуючи господарську діяльність лісгоспу за 2018 рік, зазначив, що на комплексні заходи запобігання травматизму, професійних захворювань та аварій використали 1322,7 тис. грн. Керівництво зацікавлене у тому, щоб забезпечити працівникам належні умови праці.

   Стабільно працівникам у 2018 році виплачували преміальні, відпускні та матеріальну допомогу на оздоровлення. Середньомісячна заробітна плата одного працівника по підприємству становила 8867 гривень. У зв’язку з тим, що деякі працівники лісгоспу перебували чи перебувають в АТО, їм нарахували середньомісячну заробітну плату.

Чистий прибуток підприємства зменшився

   За підсумками роботи до державного бюджету лісгосп сплатив 10 400 тисяч гривень, до місцевого – 7 579 тис. грн. У результаті своєї діяльності підприємством отримано півмільйона чистого прибутку. Це зовсім небагато, порівнюючи з 2017 роком, коли ця цифра становила 1561,0 тис. грн.

   Попри виробничу діяльність, керівництвом лісгоспу багато уваги приділяє культурному та спортивному дозвіллю працівників. На базі держлісгоспу створені та діють футбольна і волейбольна команди, які беруть участь у різних турнірах та стабільно займають призові місця. Серед працюючих є ліквідатори аварії на ЧАЕС, учасники бойових дій на території інших держав та АТО, яким за потреби виділяють грошові допомоги та безкоштовні дрова.

Кращі лісництва вкотре підтвердили свою першість

   За підсумками роботи за рік нагородили кращі колективи та працівників лісового господарства. Так серед лісництв перше місце отримало Усть-Путильське, друге – Селятинське, а третє – Яблуницьке. Колективи нагороджені грамотами та грошові премії у відповідних розмірах. Серед космплексних лісозаготівельних бригад найкращою визнали роботу бригади Усть-Путильського лісництва під керівництвом Дмитра Бечки. Друге місце отримала бригада Миколи Мецкана з Селятинського лісництва, а третє – отримала бригада  під керівництвом Анатолія Слижука Плосківського лісництва.

   Крім того, нагороджені грамотами та преміями працівники деревообробного цеху №2. За кращий лісовий обхід нагороджено лісника Усть-Путильського лісництва Дмитра Мігуцу – І місце, лісника Селятинського лісництва Юрія Заєця – ІІ місце , майстера лісу Яблуницького лісництва Володимира Дроняка – ІІІ місце.

Профспілка підтримує в усіх життєвих ситуаціях

   Доповідаючи про роботу профспілкової організації, голова профкому Василь Тонієвич відзначив, що працівників лісгоспу в 2018 році вшановували з нагоди ювілеїв, підтримували у тяжкі миті життя, вітали з приводу святкування 8 березня пенсіонерів лісгоспу та Новий рік здійснили придбання новорічних подарунків. На спортивне дозвілля виділили працівникам та часткову оплату путівок на відпочинок витрачено 243,5 тис. грн.

   Делегатам трудових колективів запропонували вироблені в процесі обговорення зміни до Колективного договору, які після обговорення успішно були прийняті. Представники обласного управління визнали роботу підприємства зразковою, та запевнили, що колектив на чолі з беззмінним керівником Петром Фреєм тримає правильний курс діяльності і побажали подальших успіхів, які здобуваються лише наполегливою працею.

   Людмила ФЕДЮК.

Інформація
Відвідувачі, Ви так само можете залишити коментарі до даної публікації
Схожі новини:

Контакти

Редакція газети "Карпати"

Передплатний індекс: 61549

Адреса: 59100, смт.Путила,
Чернівецької області,
вул.Українська, 104.

Тел. (03738) 2-12-32, 2-14-32,
2-16-63.

E-mail: gazetakarpaty@ukr.net

Особистий кабінет