За порадами – до сімейного лікаря
Добавив: putyla8
Коментарів: 0
Добавлено: 27-02-2018, 13:48
Переглядів: 323

   Сьогодні сімейні лікарі мусять бути універсалами медичної справи. Часто їм доводиться бути ще й психологами та порадниками. Адже звертаються по допомогу різні люди. І в кожного – своя життєва історія. У період сезонних захворювань сімейні лікарі приймають у день біля тридцяти осіб. Працюють із різними віковими категоріями населення і кожному пацієнту допомагають боротися з недугами.

   Сімейний лікар Любов Іванівна СІМЧУК оптимістично аналізує свою роботу, а на запитання про те, як проходить робочий день, відповідає:

   - Тепер почався складний період і в медиків і у населення, бо кір трохи відступив, починає зростати захворюваність на грип, реєструється багато вірусних захворювань, хвороб верхніх дихальних шляхів. Стараємося приділити належну увагу усім, хто звертається. До обіду ведемо прийом в амбулаторії, після обіду в плановому порядку обслуговуємо виклики на дому і працюємо з документацією. Головне, щоб у лікаря була любов до роботи, позитивне ставлення, терпіння, тоді день проходить гарно, без усяких випадків невдоволення. Розуміємо, що коли є черга, особливо зранку, людям важко чекати під кабінетом. Та просимо усіх бути терплячими.

   Зараз триває Великий піст, і чимало горян дотримуються обмежень щодо споживання їжі. Цікавимося, чи не зашкодить здоров’ю харчування тільки пісними стравами, і кому лікар не рекомендувала би постити.

  - Я позитивно ставлюся до посту, але все має бути в міру, з розумом. Не даремно священики кажуть, що піст повинен бути не лише тілесний, а й  духовний. Потрібно бути більше стриманими, доброзичливими. А якщо говорити про харчування, то для організму теж потрібен відпочинок. При переході на більш здоровий спосіб харчування, організм очищається від шлаків, токсинів. Якщо людина здорова, чому б не постити? Не рекомендований піст залізодефіцитних анеміях, вагітним, дітям. Але й пісну їжу треба готувати правильно. Це має бути збалансоване харчування на овочах, фруктах, пареній, вареній, печеній їжі. Якщо людина буде їсти у піст багато смаженого, а потім скаже, що зіпсувала здоров’я через пісну їжу, то це неправильно.

Любов Маршавка.
Інформація
Відвідувачі, Ви так само можете залишити коментарі до даної публікації
Схожі новини:

Контакти

Редакція газети "Карпати"

Передплатний індекс: 61549

Адреса: 59100, смт.Путила,
Чернівецької області,
вул.Українська, 104.

Тел. (03738) 2-12-32, 2-14-32,
2-16-63.

E-mail: gazetakarpaty@ukr.net

Особистий кабінет