Посвідчення дітей та батьків багатодітної сім’ї тимчасово замінить довідка
Добавив: putyla8
Коментарів: 0
Добавлено: 5-06-2019, 10:57
Переглядів: 87

Міністерство соцполітики таким чином вирішило проблему відсутності бланків посвідчень дітей та батьків з багатодітних сімей

  Як уже повідомляли «Карпати», з 1 квітня Уряд ввів новий вид соціальної допомоги – виплату 1700 грн на кожну дитину з багатодітної сім’ї, яка не досягла 6-річного віку. Горяни, як і жителі інших регіонів України, зіткнулися з проблемою, що не всім вдалося подати документи через відсутність в РДА бланків посвідчень батьків та дітей з багатодітної сім’ї. Ці документи є обов’язковими в переліку для призначення допомоги.

   Днями Міністерство соціальної політики повідомило про можливість вирішення проблеми та надіслало листи до структурних підрозділів соціального захисту населення.

 В. о. начальника управління соціального захисту населення Путильської РДА Фрозина Юріївна БЕВЗАН із цього приводу інформує: «У зв’язку з ситуацією, що склалася стосовно гострої потреби в бланках вищезазначених посвідчень, та з численними скаргами від багатодітних батьків, директорат розробив проект нормативно-правового акта, яким передбачено можливість підтвердження статусу багатодітної сім’ї відповідними довідками. Щоб зменшити соціальну напругу серед зазначеної категорії осіб до врегулювання проблеми на законодавчому рівні, рекомендовано у разі неможливості подання відповідного посвідчення призначати допомогу на дітей, які виховуються в багатодітних сім’ях, на підставі довідок батьків багатодітної сім’ї та дитини з багатодітної сім’ї, виданих структурними підрозділами райдержадміністрації».

  За словами Фрозини Юріївни, 45 сімей району вже отримали відповідні виплати за квітень, за травень опрацьовано 108 справ на загальну суму 710 тис. 600 грн. До слова, усім сім’ям, яким належить допомога, її виплачують після подання документів з урахуванням періоду від квітня цього року. За отриманням довідок (якщо немає посвідчень) потрібно звернутися в райдержадміністрацію.

  Кор. «Карпат».

Інформація
Відвідувачі, Ви так само можете залишити коментарі до даної публікації
Схожі новини:

Контакти

Редакція газети "Карпати"

Передплатний індекс: 61549

Адреса: 59100, смт.Путила,
Чернівецької області,
вул.Українська, 104.

Тел. (03738) 2-12-32, 2-14-32,
2-16-63.

E-mail: gazetakarpaty@ukr.net

Особистий кабінет