Підростають майбутні прикордонники
Добавив: putyla8
Коментарів: 0
Добавлено: 30-05-2019, 11:48
Переглядів: 117

15 травня на базі відділу державної прикордонної служби «Селятин» Чернівецького прикордонного загону відбулася масштабна дитячо-юнацька військово-патріотична гра «Джура-Кордон». Взяли участь у проведенні заходу кілька десятків учнів із п’яти навчальних закладів району (Путильська, Киселицька, Розтоківська ЗОШ І-ІІІ ступенів, Плосківський, Селятинський ЗЗСО І-ІІІ ступенів та КЗ «Галицівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів»). 

 

   Розпочали дійство урочистим привітанням команди дошкільнят Селятинського ЗДО «Гірські дозорці». Девізом «Розум, мужність, сміливість і сила, все це, для тебе, моя Україно!» вони додали учасникам ентузіазму та завзяття. В напруженій боротьбі протягом восьми конкурсів ніхто не хотів поступатися. Учні виконували пісні строю «Впоряд», вправи з автоматом К-74, підтягувалися на перекладині, стріляли з пневматичної гвинтівки, кидали гранати, транспортували потерпілого, перетворювалися у слідопитів. Особливо видовищним був конкурс із перетягування канату, в якому перемогу здобула команда «Патріот» Плосківського ЗЗСО І-ІІІ ступенів.

   Велике бажання перемогти, командну гру та гарний рівень підготовки продемонстрували всі учасники. На якусь мить здалося, що діти виконують завдання в реальних умовах, настільки напруженою та видовищною була гра. Та у кожних змаганнях є переможці і переможені. Найкращими за результатами змагань цього дня стала команда «Опришки» Селятинського ЗЗСО І-ІІІ ступенів. Друге місце посіла команда «Карпатські козаки» з Путильської школи під керівництвом І. Л. Сирбова. На третій сходинці опинилися одночасно дві команди – «Едельвейс» КЗ «Галицівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів» (керівник Я. Я. Попюк) та «Патріот» Плосківського ЗЗСО І-ІІІ ступенів під керівництвом П. П. Габура. А от переможених точно не було, бо кожен цього дня отримав, окрім позитивних вражень, ще й досвід спілкування з однодумцями та свою маленьку перемогу над побоюваннями і сумнівами у власних силах.

   Гра «Джура-Кордон» - це яскравий приклад того, що підростає нове покоління патріотів, які готові захищати й обороняти свою країну. І начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Селятинської ОТГ Роман Косар та заступник начальника відділу державної прикордонної служби з особового складу «Селятин» Чернівецького прикордонного загону Михайло Яворський щиро подякували учням району за активність. А переможців та кращих учасників нагородили кубком і почесними грамотами.

   Кор. «Карпат».

Інформація
Відвідувачі, Ви так само можете залишити коментарі до даної публікації
Схожі новини:

Контакти

Редакція газети "Карпати"

Передплатний індекс: 61549

Адреса: 59100, смт.Путила,
Чернівецької області,
вул.Українська, 104.

Тел. (03738) 2-12-32, 2-14-32,
2-16-63.

E-mail: gazetakarpaty@ukr.net

Особистий кабінет