Творчі поїздки «Рути» - з відзнаками і позитивом
Добавив: putyla8
Коментарів: 0
Добавлено: 13-05-2019, 13:42
Переглядів: 12

   У світлі дні тижня після Воскресіння Христового, яке урочисто відзначав увесь православний світ, жіночо-чоловічий вокальний колектив «Рута» Киселицького сільського будинку культури брав участь у кількох культурно-мистецьких дійствах.

    30 квітня на запрошення Верховинської районної держаної адміністрації колектив побував на Краснецькому ярмарку в селі Красник, де виступив зі змістовною концертною програмою. Приємно зазначити, що навіть дощ, який дещо посилився під час виступу, не завадив жителям села та численним гостям ярмарку щиро і тепло підтримувати киселицьких аматорів. Особливо приємні та зворушливі емоції у глядачів викликали солоспів Галини Чечул «Брала вдова льон дрібненький» та літературно-мистецька композиція «Боже, врятуй Україну!». Не передати вражень, коли по завершенню виступу, до учасників «Рути» підходили зі сльозами на очах чоловіки з Донецько-Луганського регіону і російською дякували за українську пісню та українське слово.  

   5 травня у місті Вашківці Вижницького району відбувся шостий фестиваль рідної пісні «Квітне Черемшина» імені Василя Михайлюка. Відповідно до умов, виконавці в різних пісенних формах та вікових категоріях виконували дві пісні, одну з яких обов’язково за авторства Василя Михайлюка. Журі очолював заслужений артист України Василь Данилюк.

   За результатами конкурсу колектив «Рута» отримав почесне друге місце, нагороджений почесною грамотою Вашківецької міської ради об’єднаної територіальної громади та пам’ятною відзнакою фестивалю.

   Пісенний дует у складі Івана Головача та Юрія Кочергана, який також виступав у конкурсній програмі, здобув третє місце та пам’ятні відзнаки фестивалю.

   Із Вашківців учасники «Рути» відбули у «Буковинську Трою» на фестиваль тюльпанів, що в селі Реваківці Кіцманського району. Від різнобарв’я тюльпанів залишилися найприємніші весняні враження.

   За сприяння участі у зазначених заходах колектив «Рута» висловлює щиру вдячність народному депутату України Івану Рибаку, першому заступнику голови РДА Михайлу Ямницькому, директору Путильської гімназії Світлані Дячук, директору районного центру дитячої та юнацької творчості Наталії Хромей, водіям цих освітніх закладів Дмитру Чечулу та Дмитру Кочергану.

   Актив колективу «Рута».  

Інформація
Відвідувачі, Ви так само можете залишити коментарі до даної публікації
Схожі новини:

Контакти

Редакція газети "Карпати"

Передплатний індекс: 61549

Адреса: 59100, смт.Путила,
Чернівецької області,
вул.Українська, 104.

Тел. (03738) 2-12-32, 2-14-32,
2-16-63.

E-mail: gazetakarpaty@ukr.net

Особистий кабінет