Минуле і сьогодення в одному виданні
Добавив: putyla8
Коментарів: 0
Добавлено: 13-05-2019, 13:40
Переглядів: 9

Цікаві ідеї, спогади та розповіді про постаті Путильського краю і не тільки успішно продовжують втілюватися у змістовних статтях на сторінках історико-краєзнавчо-туристичного часопису «Буковинська Гуцульщина», який видає Путильське районне товариство «Гуцульщина». Цього тижня у Путилі та Розтоках відбулися презентації третього номеру за участю редакційної колегії, активних членів товариства та героїв публікацій.

   Голова товариства Михайло Григоряк представив мультимедійну версію випуску, закцентував увагу на ключових статтях та продемонстрував фотоілюстрації, які не увійшли до журналу.

   Головна стаття присвячена 25-річчю утворення товариства «Гуцульщина» на Путильщині. Вона містить цінні історичні факти, поетапно описує шлях існування та розвитку товариства. Родзинкою номера стала стаття-дослідження «Історія однієї старої світлини», на якій зображені сорок осіб – учасників колективу художньої самодіяльності «Черемош», а їхні життєві шляхи автор статті ретельно дослідив.

   Тема патріотизму розкрита через постаті волонтерів та героїв, які загинули в зоні бойових дій. Продовжено цикл статей про видатні постаті Гуцульщини та презентовано творчі доробки відомих і нових талантів. Наступний номер уже частково сформовано, редколегія працює над поступовим втіленням ідей та задумів щодо розкриття багатогранності та автентичності Гуцульщини, включаючи всі її регіони.

   Кор. «Карпат».

Інформація
Відвідувачі, Ви так само можете залишити коментарі до даної публікації
Схожі новини:

Контакти

Редакція газети "Карпати"

Передплатний індекс: 61549

Адреса: 59100, смт.Путила,
Чернівецької області,
вул.Українська, 104.

Тел. (03738) 2-12-32, 2-14-32,
2-16-63.

E-mail: gazetakarpaty@ukr.net

Особистий кабінет