НЕХАЙ У ДУШІ КВІТНЕ ЗАВЖДИ ВЕСНА
Добавив: putyla8
Коментарів: 0
Добавлено: 12-03-2019, 10:15
Переглядів: 9

Тендітна й сильна, мудра і слабка, кохана й любляча, а іноді сувора. Такі якості притаманні кожній жінці, без якої не буває сім’ї, не народжуються діти, а світ втрачає яскраві барви. 

  

   Ніби з новою силою оживає з першим подихом весни жіноча краса. На честь жінки у цю пору розпускаються гілочки верби, скресає на річках крига і з’являються перші квіти. Та особливим днем із давніх-давен для жінки є свято 8 Березня, коли її вітають як маму, доньку, сестру чи бабусю. Бо вона чарівна у будь-якому образі та віці.

   Десятки теплих слів, веселих пісень і ліричних віршів звучали для матусь і бабусь від учнів 3-А класу Путильської школи напередодні восьмиберезневого свята. Разом із першою вчителькою Марією Федорівною Петрик вони підготували для своїх рідних змістовну програму та власноруч виготовили особливі подарунки.

   Донечки й синочки розповідали як міцно вони люблять матусь, бабусь і сестричок, як пишаються ними і мріють весь час бути поруч.  І від тих ніжних слів стискалося серце, тремтіла душа і з’являлася непрохана сльоза. Бо кожна дитина для матері – безцінний скарб, дарунок і сенс життя, хоч якими б неслухняними вони інколи були. Та все ж у дитячому серденьку є місце для любові, ніжності та вдячності.

   Така гордість переповнювала рідних, коли їхні малі розумники і бешкетники танцювали, співали, розповідали жартівливі історії й адресували їм найніжніші слова вдячності. Щирі вітання лунали й на адресу класовода Марії Федорівни – мудрої порадниці, талановитого педагога і другої мами, яка вчить дітей бути слухняними і турботливими.

   Для щастя жінки потрібно так мало – лише впевненість у тому, що вона потрібна, кохана і любляча. Тоді у сім’ях пануватиме гармонія, а весна у душі буде квітнути завжди.

Марина ЮРЧЕНКО.

Інформація
Відвідувачі, Ви так само можете залишити коментарі до даної публікації
Схожі новини:

Контакти

Редакція газети "Карпати"

Передплатний індекс: 61549

Адреса: 59100, смт.Путила,
Чернівецької області,
вул.Українська, 104.

Тел. (03738) 2-12-32, 2-14-32,
2-16-63.

E-mail: gazetakarpaty@ukr.net

Особистий кабінет