Майстер спорту України – в 15 років
Добавив: putyla8
Коментарів: 0
Добавлено: 4-03-2019, 11:29
Переглядів: 191

   28 грудня минулого року 15-річній путильчанці Альоні Пентюк присвоїли звання «Майстер спорту України». Відповідний наказ був підписаний у Міністерстві молоді та спорту України. Цьому результату передували численні наполегливі тренування з настільного тенісу та багаторазова участь у змаганнях на всеукраїнському і міжнародному рівнях.

    Так, на чемпіонаті України серед молоді (до 21-річного віку) дівчина виступала за столичну команду і виконала норматив Майстра спорту України.

   Альона є вихованкою Путильської дитячої юнацько-спортивної школи, але вже другий рік навчається в Київському спортивному ліцеї-інтернаті.


Грандіозна перемога в Латвії

   Альона Пентюк представила Україну на міжнародних змаганнях по настільному тенісу і посіла перше місце.

   Турнір під назвою «Кубок Ризької Думи» проходив у Латвії з 15 по 17 лютого. Це дуже популярні змагання серед молоді, які в останні роки проводилися вже шість разів. Цього року поборотися за перемогу прибули більше 400 тенісистів із 13-ти країн світу. Вони змагалися у трьох вікових категоріях: 2001-2003 р. н., 2004-2006 р. н., 2007 р. н. і молодші. Альона Пентюк грала у середній віковій категорії, і вже після проходження групового етапу впевнено вийшла до фіналу.

   Команда українських тенісистів зіткнулася з сильними суперниками, але це не завадило їм продемонструвати професійну гру. У своїх вікових категоріях перемогу здобули одразу дві українки - це Альона Пентюк та київлянка Ольго Понько. Інші учасники змагань показали також гарні результати, що в підсумку вплинуло на загальнокомандне перше місце.

   Ще два роки тому Альона Пентюк розповідала журналістам районки, що планує пов’язати своє майбутнє зі спортом. Вона без вагань прийняла пропозицію зі столиці навчатися у кращому спортивному виші і вже за неповних два роки здобула статус майстра спорту. Своїми досягненнями дівчина завдячує батькам та тренеру Анатолію Тодосійчуку, які допомагають їй розвиватися та завжди підтримують.

   Надзвичайно приємно, коли українську державу в світі представляють вихідці з Путильщини. Але водночас шкода, що в рідній країні, а тим більше в селі, немає перспектив для таких талановитих дітей.

   Вітаємо Альонку з черговою перемогою та бажаємо подальших успіхів на спортивній арені!Перемога в обласному турнірі

   Минулої суботи, 23 лютого, в Чернівцях відбувся обласний турнір із настільного тенісу, присвячений пам’яті тренерів Буковини. Юні тенісисти змагалися за перемогу у різних вікових категоріях. Путильщину на турнірі представив 10-річний Сашко Тодосійчук, учень Путильської ЗОШ І-ІІІ ступенів, та виборов почесне перше місце. Хлопчик займається улюбленою справою з першого класу, має вже кілька призових місць та мріє досягнути нових висот у спорті. 

 

Марина ЮРЧЕНКО.


Інформація
Відвідувачі, Ви так само можете залишити коментарі до даної публікації
Схожі новини:

Контакти

Редакція газети "Карпати"

Передплатний індекс: 61549

Адреса: 59100, смт.Путила,
Чернівецької області,
вул.Українська, 104.

Тел. (03738) 2-12-32, 2-14-32,
2-16-63.

E-mail: gazetakarpaty@ukr.net

Особистий кабінет