ДОПОМОЖІТЬ ОДУЖАТИ ДВОМ БРАТИКАМ
Добавив: putyla8
Коментарів: 0
Добавлено: 7-02-2019, 13:50
Переглядів: 353

Ще рік тому небайдужі люди допомогли родині Синиців із Дихтинця зібрати 60 тисяч євро на трансплантацію нирки 8-річному Юрасику. Цю суму внесли на рахунок однієї з клінік Білорусії, і дитину поставили на чергу за донорським органом. Але ось вже минув рік, а потрібної нирки, яка б підходила Юрасику, ще немає. Наразі стан здоров’я хлопчика значно погіршився, і в середу мама Анжела змушена їхати з сином до Києва. Тут дитина прийматиме гемодіаліз та чекати доброї звістки з-за кордону.


  На таке ж рідкісне генетичне захворювання «Цистиноз», яке уражає нирки та інші внутрішні органи, страждає і молодший синочок – 4-річний Сашко, але його стан набагато кращий, каже Анжела Володимирівна. Однак обидва хлопчики більше двох років щоденно приймають закордонний препарат «Цистагон». Його вартість коливається в межах 350-400 євро за упаковку, якої братикам вистачає всього на 25 днів. Крім цього батьки змушені купувати десятки інших медичних препаратів, адже лікування дієве лише в повному комплексі. Частину ліків, за словами матері Анжели Синиці, лікарня надає безкоштовно, а на інші - кошти потрібні постійно.

   Родина щиро вдячна за допомогу всім небайдужим людям, які долучилися до збору фінансів синові на майбутню операцію, та нині знову бракує грошей, щоб підтримувати здоров’я і життя двох братиків. У сім’ї працює тільки батько, мама змушена доглядати за дітками та періодично (раз у два тижні) возити їх до обласного центру здавати аналізи. Кожна така поїздка супроводжується певними ризиками, адже через ослаблений імунітет діти в громадському транспорті можуть підхопити інфекційне захворювання, що може призвести до тяжких ускладнень.

   У пошуках закордонного препарату «Цистагон» сім’ї допомагають волонтери. Зокрема, чернівчанка, керівник благодійного фонду «Я – майбутнє України» Марта Левченко звертається по допомогу братикам-Синичкам у соціальних мережах. На своїй сторінці у Фейсбук вона пише, що таких діток із тяжким генетичним захворюванням в Україні тільки троє, тому держава не вважає за потрібне реєструвати цей препарат. А без нього діти просто не зможуть жити.

   Якщо братики вчасно отримуватимуть необхідні медикаменти, то зможуть рости й розвиватися, як всі інші дітки. Юрасик і Сашко – неймовірно допитливі та розумні хлопчики, які замість подарунків, на жаль, просять життєво необхідних ліків. І попри те, що старший хлопчик останнім часом почувається не дуже добре, він все одно старається не відставати від шкільної програми на індивідуальних заняттях.

   Шановні читачі, не будьмо байдужими до чужого горя! Адже ніхто не знає, що чекає нас завтра. Кожна ваша гривня дарує маленьким братикам надію на одужання. А батьки щиро вірять у милість Божу та людське милосердя.

   Гроші можна переказувати на картковий рахунок у ПриватБанку: 5168 7573 6455  3323 – Синиця Анжела Володимирівна. 

Марина ЮРЧЕНКО.            

Інформація
Відвідувачі, Ви так само можете залишити коментарі до даної публікації
Схожі новини:

Контакти

Редакція газети "Карпати"

Передплатний індекс: 61549

Адреса: 59100, смт.Путила,
Чернівецької області,
вул.Українська, 104.

Тел. (03738) 2-12-32, 2-14-32,
2-16-63.

E-mail: gazetakarpaty@ukr.net

Особистий кабінет