Розтоківчанка Марина Фіжделюк підкорила одразу двох суддів дев’ятого сезону «Голосу країни»
Добавив: putyla8
Коментарів: 0
Добавлено: 7-02-2019, 10:59
Переглядів: 27

    27-річна дівчина вже давно мріяла взяти участь у співочому проекті країни, щоб розказати всьому світові про мальовничу Гуцульщину, її традиції і колоритну музику. Бо ж сама тут зростала, серед ошатних зелених гір (під кичерою, каже), і мріє передати людям, бодай, шматочок того блаженного відчуття.

   І справді під час виконання «Коломийки» дівчині вдалося пробудити у суддів дитячі спогади, юнацьку закоханість та ніби зарядити їх енергією Карпат. У пісні гармонійно поєдналися рядки, які колись наспівувала Маринина бабуся, та підібрані самою виконавицею слова, що підкреслюють самобутність українського народу.

   Розтоківчанка навіть не сподівалася, що її коломийка буквально з перших секунд змусить повернутися аж двох суддів – Дана Балана та Потапа. Їх приємно вразило своєрідне виконання народного мотиву, під який аж захотілося танцювати «Гуцулку»! І хоча з моменту трансляції відбірного туру пройшов майже тиждень, дівчина ще не оговталася від тих емоцій, які поглинули її на сцені.

   Вибір перед Мариною постав непростий, адже обидва співаки дуже талановиті й популярні. Та в результаті вона обрала тренером Дана Балана, співака з Молдови, який підкорив її серце любов’ю до карпатських гір.

   «Я довго налаштовувалася на проект морально, та насправді дуже хвилювалася, - признається вона у телефонній розмові. – І хоча співаю з чотирьох років та неодноразово виступала перед чималою аудиторією, - відчувала велику відповідальність перед всіма, хто у мене вірить».

   Марина також не очікувала, що її виступ викличе такий резонанс у соціальних мережах, серед друзів, знайомих та засобах масової інформації. Багато коментарів, привітань, побажань та слів підтримки впліталися у віночок її маленької перемоги. Так, саме маленької, бо попереду – справжнє випробування долі, ще більша відповідальність і конкуренція.

   Не стримуючи сліз, розтоківчанка розповідає, що їй телефонували навіть земляки-військовослужбовці і дякували за неймовірний голос та рідну коломийку, замість якої їм зараз доводиться слухати автоматні черги. А народний депутат України Марія Матіос, односельчанка та наставниця Марини, навіть на своїй сторінці у Фейсбук написала, що ця талановита дівчина обов’язково досягне успіху. Все це настільки вразило молоду співачку, що вона не може стримати водночас і радісних, і хвилюючих емоцій.

   Наразі сформована команда, яка допомагатиме учасниці грандіозного українського шоу просуватися до перемоги. Сама ж Марина Фіжделюк наперед не забігає, а лише стверджує: «Я – гуцулка, співаю душею, прославляю свій благодатний край і прагну, щоб земляки-гуцули пишалися тим, що про них знає увесь світ».

Марина ЮРЧЕНКО.

Фото із соцмереж.

Довідка

   Марина Фіжделюк народилася в селі Розтоки. Вчилася у місцевій школі, а згодом вступила на філологічний факультет Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича. Має звання кандидата філологічних наук і є аспірантом кафедри української мови та літератури. Пише власні вірші, музичної освіти не має.

Інформація
Відвідувачі, Ви так само можете залишити коментарі до даної публікації
Схожі новини:

Контакти

Редакція газети "Карпати"

Передплатний індекс: 61549

Адреса: 59100, смт.Путила,
Чернівецької області,
вул.Українська, 104.

Тел. (03738) 2-12-32, 2-14-32,
2-16-63.

E-mail: gazetakarpaty@ukr.net

Особистий кабінет