Ми відповідальні за утримання домашніх улюбленців
Добавив: putyla8
Коментарів: 0
Добавлено: 30-11-2018, 11:16
Переглядів: 50

Національний природний парк «Черемоський» є осередком формування екологічної свідомості підростаючого покоління Путильщини. Тому фахівці відділу еколого-освітньої роботи та рекреації здійснюють активну просвітницьку, еколого-освітню та виховну діяльність у загальноосвітніх та дошкільних навчальних закладах, доповнюючи виховний простір природоохоронним змістом.

При організації еко-освітньої роботи використовуємо найрізноманітніші форми роботи - бесіди, заняття, уроки, акції, вікторини, екологічні тренінги, ігри, конкурси, мультимедійні презентації, еко-хвилинки, екологічні квести, відеоуроки, які проводимо на базі ЗЗСО та ЗДО Путильського району.

Тому, згідно з планом роботи, 28 листопада начальник відділу еколого-освітньої роботи та рекреації Тетяна Фрей з учнями 2-Б класу Путильського ЗЗСО провела заняття “Мої домашні улюбленці” (до Дня домашніх тварин). Мета заняття - сформувати в учнів уявлення про різноманітність тварин; закріпити знання про значення тварин для людини; ознайомити школярів із життям та звичками собак, котів, декоративних птахів, риб, яких найчастіше утримують в домашніх умовах; виховувати відповідальність за тих тварин, життя яких залежить від уваги і догляду за ними з боку людини.

Під час заняття учні були уважними, кмітливими та допитливими. А головне те, що школярі усвідомили та засвоїли, що утримання домашніх тваринок - дуже відповідальна справа. Адже про них потрібно постійно дбати.

    Відділ еколого-освітньої роботи та рекреації НПП «Черемоський».

Інформація
Відвідувачі, Ви так само можете залишити коментарі до даної публікації
Схожі новини:

Контакти

Редакція газети "Карпати"

Передплатний індекс: 61549

Адреса: 59100, смт.Путила,
Чернівецької області,
вул.Українська, 104.

Тел. (03738) 2-12-32, 2-14-32,
2-16-63.

E-mail: gazetakarpaty@ukr.net

Особистий кабінет