Змістовне дозвілля – для школярів
Добавив: putyla8
Коментарів: 0
Добавлено: 30-11-2018, 11:14
Переглядів: 89

На запрошення народного депутата України від УКРОПу Олександра Шевченка 140 дітей із родин захисників України, малозабезпечених та багатодітних сімей відвідали табір «Артек-Буковель» у форматі одноденної екскурсії-відпочинку. Усі діти – із сіл Плоска, Дихтинець, Розтоки та Конятин Путильського району. Також 15 дітей із Конятинської ОТГ безкоштовно оздоровлювалися протягом семи днів осінніх канікул.

   «Підтримка малозабезпечених родин є вкрай важливою і цінною. Перебуваючи в щоденних проблемах, багатьом сім’ям фінансово складно організувати відпочинок для дітей. Вдячний Благодійному фонду Олександра Шевченка за ті емоції та захоплення, що отримали наші маленькі жителі Путильщини. Спільно з колегами й надалі допомагатимемо дітям, сприятимемо їхньому змістовному та цікавому дозвіллю», – розповів очільник Чернівецької організації УКРОПу Віталій Ткачук.

   «Діти дуже гарно й змістовно відпочили. За що вдячні парламентарю Олександру Шевченку, керівнику Чернівецької організації УКРОПу Віталію Ткачуку, керівнику фракції партії в Івано-Франківській обласній раді Миколі Палійчуку та координатору проекту з оздоровлення дітей Благодійного фонду Олександра Шевченка «Новий Івано-Франківськ» Ользі Юришко», – наголосив голова Путильської районної організації політичної партії «Українське об'єднання – УКРОП» Володимир Тринька.

Прес-служба партії «УКРОП».

Інформація
Відвідувачі, Ви так само можете залишити коментарі до даної публікації
Схожі новини:

Контакти

Редакція газети "Карпати"

Передплатний індекс: 61549

Адреса: 59100, смт.Путила,
Чернівецької області,
вул.Українська, 104.

Тел. (03738) 2-12-32, 2-14-32,
2-16-63.

E-mail: gazetakarpaty@ukr.net

Особистий кабінет