Путильській музичній школі подарували пам’ятну скрипку
Добавив: putyla8
Коментарів: 0
Добавлено: 27-11-2018, 13:37
Переглядів: 113

   Кожен з нас покликаний творити добро, бути милосердним, любити і цінувати життя, залишити гарний слід та пам'ять на багато років.

   Дирекція та викладачі струнного відділу КЗ «Путильська музична школа» щиро вдячні путильчанці З. В. Мошук за подаровану скрипку, чарівні мелодії на якій відтворював хороший музикант, викладач нашої школи, на превеликий жаль, вже покійний Мошук Іван Іванович.

   Іван Іванович працював в музичній школі педагогом з 1970 по 2013 рік, з яких 13 років керував навчальним закладом. Ще за життя заповідав подарувати для юних музикантів свій улюблений музичний інструмент – скрипку. Днями дружина маестро Зінаїда Володимирівна урочисто та з великою трепетною любов'ю і пошаною передала скрипку для дітей  КЗ «Путильська музична школа». Педагогічний та учнівський колективи музичної школи ніколи не забудуть цю добру справу, а також ті, які творив на своєму земному шляху Мошук Іван Іванович.

  Ми зробимо все для того, щоб подарована скрипка ніколи не замовкала, а зажди гарно звучала та переходила з покоління в покоління. Справді, такий вчинок є гарним прикладом для того, щоб пам'ять про визначних людей Путильщини – музикантів, художників, поетів, майстрів не згасала.

                                                      Михайло ФРАСИНЮК,

                                                 директор КЗ «Путильська музична школа».

На архівному фото – Мошук І. І. зі скрипкою, яка стане реліквією музичної школи.

Інформація
Відвідувачі, Ви так само можете залишити коментарі до даної публікації
Схожі новини:

Контакти

Редакція газети "Карпати"

Передплатний індекс: 61549

Адреса: 59100, смт.Путила,
Чернівецької області,
вул.Українська, 104.

Тел. (03738) 2-12-32, 2-14-32,
2-16-63.

E-mail: gazetakarpaty@ukr.net

Особистий кабінет