Новий автобус – для Путильської гімназії
Добавив: putyla8
Коментарів: 0
Добавлено: 19-11-2018, 11:19
Переглядів: 155

Задум реалізували завдяки раціональному використанню бюджетних коштів

    2 листопада Путильська гімназія отримала новенький спеціалізований автобус ЕТАЛОН для перевезення школярів.

   Голова райдержадміністрації Микола Савчук наводить приклад ефективного господарювання та виваженого підходу до освоєння бюджетних коштів, яких постійно не вистачає.

    - Шкільний автобус придбали на умовах співфінансування у рамках програми «Шкільний автобус». З обласного бюджету спрямували 1 млн 208 тис. грн. «освітньої субвенції», що становить 70% від загальної суми. А з районного бюджету 518 тис. грн або 30% співфінансування районна державна адміністрація накопичувала протягом трьох років. Це кошти з спецфонду та одержані відсотки від розміщення на депозитних рахунках в державному банку тимчасово вільних коштів. Насправді ми збирали кошти на придбання дизельного мікроавтобуса для потреб освітніх закладів району, щоб здешевити поїздки освітян. Однак У минулому році нам вдалося встановити на два автомобілі «Газель» економне газобалонне обладнання, і потреба в «дизелі» відпала. Тому вирішили замовити новий шкільний автобус та забезпечити спів фінансування, - зазначає Микола Петрович.

   Це довгоочікувана подія для гімназистів, які представляють район у багатьох наукових конкурсах, олімпіадах та мистецьких заходах.  Автобус має 30 пасажирських місць, що дуже важливо для навчального закладу.

   Разом із керівником виконавчої влади району колектив вітали начальник фінансового управління Тетяна Назарова, начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Світлана Горбан і завідуюча методичним кабінетом відділу освіти, молоді та спорту Любов Шевчук.

Прес-служба РДА. 

Інформація
Відвідувачі, Ви так само можете залишити коментарі до даної публікації
Схожі новини:

Контакти

Редакція газети "Карпати"

Передплатний індекс: 61549

Адреса: 59100, смт.Путила,
Чернівецької області,
вул.Українська, 104.

Тел. (03738) 2-12-32, 2-14-32,
2-16-63.

E-mail: gazetakarpaty@ukr.net

Особистий кабінет