«Я хочу врятувати комусь життя»
Добавив: putyla8
Коментарів: 0
Добавлено: 19-11-2018, 11:15
Переглядів: 116

У районній лікарні за день зареєстрували 65 донорів крові

   6 листопада в КЗ «Путильська ЦРЛ» провели День донора. Для забору крові  прибули спеціалісти з обласного центру. Здати кров і в такий спосіб врятувати чиєсь життя було 65 охочих. Це найкращий показник серед інших районів області, каже головний лікар Чернівецького обласного Центру крові Анжеліка Володимирівна Каланча. 

   Операційна бригада Центру крові працювала протягом усього робочого дня. Щоб отримати облікову картку донора, потрібно було пред’явити документ, що посвідчує особу. Після цього фахівці визначали групу крові людини, вимірювали тиск та аналізували чи немає протипоказань. Після процедури кожен донор отримав довідку, згідно якої мав право бути звільненим від роботи цього дня та отримати додатковий вихідний протягом року.

    Перед тим, як здавати кров, людина не повинна вживати жирну їжу та алкоголь, інакше така кров буде непридатною до використання. Також ця процедура протипоказана людям, які перехворіли на гепатит (Боткіна), мають тяжкі хронічні захворювання або дуже низький артеріальний тиск.

   На запрошення медиків активно відгукнулися працівники районного відділу поліції на чолі з начальником Сергієм Явніцким. Добровольці знайшлися і серед працівників лікарні,  долучилася фельдшер екстреної медичної допомоги, інші активні громадяни.

   Компоненти крові, які в обласному центрі виготовлять із забраного матеріалу на Путильщині, збережуть здоровя та життя наших жителів, породіль,  воїнів, постраждалих під час проведення ООС на Сході, а це можуть бути сини, брати, батьки сьогоднішніх донорів.

  Адміністрація закладу, пацієнти, яким врятовано життя, щиро вдячні небайдужим людям за підтримку та розуміння. Запрошують і надалі долучатися до Днів донора.

   Адміністрація КЗ «Путильська ЦРЛ».

Інформація
Відвідувачі, Ви так само можете залишити коментарі до даної публікації
Схожі новини:

Контакти

Редакція газети "Карпати"

Передплатний індекс: 61549

Адреса: 59100, смт.Путила,
Чернівецької області,
вул.Українська, 104.

Тел. (03738) 2-12-32, 2-14-32,
2-16-63.

E-mail: gazetakarpaty@ukr.net

Особистий кабінет