Колишня друкарка стала швачкою
Добавив: putyla8
Коментарів: 0
Добавлено: 9-11-2018, 15:24
Переглядів: 68

   Серед тих, хто вже скористався послугами перекваліфікації від районного центру зайнятості – путильчанка Богдана Мойса. Вона 17 років пропрацювала секретарем-друкаркою у відділі освіти райдержадміністрації. А коли розпочалася оптимізація, таку посаду скоротили. Богдана Юріївна залишилася без роботи, а зарплатні чоловіка на всю родину (у подружжя четверо дітей) заледве вистачало. Тому на час пошуку нової роботи вона стала на облік в центрі зайнятості.

   Спеціалісти запропонували пройти курси перекваліфікації та опанувати нову професію. Жінка погодилася, бо давно захоплювалася шиттям одягу, а тепер цю справу можна було вивчити професійно. Богдана вибрала Одеський Центр професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості і не пошкодувала. Жінка з захопленням розповідає про сучасне обладнання, європейські умови навчання та проживання. Чотири з половиною місяці навчання проминули непомітно. І за цей час Богдані вдалося не тільки опанувати нову майбутню професію, а й відпочити та оздоровитися.

   Особливий комфорт навчання, на її думку, полягає у тому, що освіту здобувають люди різних вікових категорій. Наприклад, їй – мамі чотирьох дітей, було б не дуже затишно навчатися в ПТУ серед молоді. А тут хтось здобуває першу професію, а хтось – чергову. Тому всі розуміють і підтримують одні одних.

   Оскільки кожне навчання безробітних відбувається на замовлення роботодавців, то Богдана точно знала, що після проходження курсів буде мати роботу. Отримавши свідоцтво державного зразка та присвоєння І-ІІ розрядів швачки, тепер влаштовується на роботу. Жінка сподівається, що набутий досвід допоможе їй успішно опанувати нову професію. І переконує, що у будь-якому віці можна змінювати вид діяльності. Головне – мати бажання, а також скористатися підтримкою, яку пропонує безробітним Центр зайнятості.

Людмила ФЕДЮК.

Інформація
Відвідувачі, Ви так само можете залишити коментарі до даної публікації
Схожі новини:

Контакти

Редакція газети "Карпати"

Передплатний індекс: 61549

Адреса: 59100, смт.Путила,
Чернівецької області,
вул.Українська, 104.

Тел. (03738) 2-12-32, 2-14-32,
2-16-63.

E-mail: gazetakarpaty@ukr.net

Особистий кабінет