Турнір пам’яті Волошенюка Дениса
Добавив: putyla8
Коментарів: 0
Добавлено: 2-11-2018, 11:04
Переглядів: 50

Першість виборола команда волейболістів з Верховинщини

У неділю, 28 жовтня, на базі Путильської ЗОШ І-ІІІ ступенів відбувся  ХХІІ турнір з волейболу пам’яті  колишнього педагога, спортсмена, інспектора відділу освіти, голови районної організації профспілки працівників освіти Дениса Костянтиновича Волошенюка. Його організаторами стали сім’я Волошенюків, відділ освіти, молоді та спорту райдержадміністрації,  районна організація профспілки працівників освіти, КЗ «Дитяча юнацько-спортивна школа».

Привітний, щирий, доброзичливий Денис Костянтинович дуже любив спілкуватися з молоддю. Жодні спортивні змагання не відбувалися без його участі. Тож пам'ять про покійного вшанували покладанням квітів на його могилу.

Привітати учасників турніру та вболівати за команди прийшли дружина покійного Євдокія Гаврилівна, син Анатолій Денисович, внуки Денис та Богдан, голова Путильської районної ради Микола  Шевчук, інструктор-тренер  КЗ  «Дитяча юнацько-спортивна школа» Віктор  Псарюк, друзі, знайомі, колеги покійного та любителі спорту. Гості та організатори свята дякували за підтримку даного турніру, який пропагує здоровий спосіб життя серед молоді, та бажали перемоги сильнішим.

Участь в турнірі брали шість команд:  «Еліт» селища Путила, Путильського держлісгоспу «Едельвейс», «Черемош» с. Устіріки Верховинського району Івано-Франківської області, с.Самакова, «Сокіл» селища Путила, КЗ «Дитяча юнацька спортивна школа». Можна з упевненістю сказати, що турнір набув  міжобласного значення.

У результаті наполегливої, завзятої, азартної гри між командами почесне І місце зайняла команда «Черемош» с. Устіріки Верховинського району Івано-Франківської області. Команда-переможець нагороджена перехідним кубком, спільною грамотою відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації, районної організації профспілки працівників освіти та пам’ятними медалями, КЗ «Дитяча юнацька спортивна школа».

 ІІ місце зайняла команда  Путильського держлісгоспу «Едельвейс», ІІІ місце – команда «Еліт» селища Путила.  Обидві команди також нагороджені спільними грамотами організаторів та пам’ятними медалями.

Грамотами «Кращий гравець» нагороджені Олександр Ільчук та Сергій Несеєв (команди «Еліт» та «Едельвейс»).

Грамотою «За волю до перемоги» нагороджена команда с.Самаково.

Турнір обслуговували висококваліфіковані, справедливі  судді:  Ілля Григорович Мицька, Анатолій Броніславович Нікітюк, Ярослав Михайлович Крилатий.

Організатори турніру дякують за сприяння в його проведенні Путильській районній державній адміністрації, районній раді, директору Путильської ЗОШ І-ІІІ ступенів Василю Власійовичу Шемберку, директору КЗ «Дитяча юнацька спортивна школа» Світлані Василівні Ключан, працівнику Путильської ЗОШ І-ІІІ ступенів Ганні Іванівні Петащук та всім присутнім за небайдужість і щиру підтримку.

Любов ШЕВЧУК,

голова райкому профспілки працівників освіти.  
Інформація
Відвідувачі, Ви так само можете залишити коментарі до даної публікації
Схожі новини:

Контакти

Редакція газети "Карпати"

Передплатний індекс: 61549

Адреса: 59100, смт.Путила,
Чернівецької області,
вул.Українська, 104.

Тел. (03738) 2-12-32, 2-14-32,
2-16-63.

E-mail: gazetakarpaty@ukr.net

Особистий кабінет