Стрілянина у Селятині: хто винен?
Добавив: putyla8
Коментарів: 0
Добавлено: 2-11-2018, 10:58
Переглядів: 113

Учасники конфлікту – прикордонники і місцеві жителі

   Інцидент стався 26 жовтня близько першої години ночі. За словами військових, місцеві жителі, які відпочивали у ресторані, накинулися на прикордонника, що проживає поруч у готелі. Той викликав допомогу, але навіть група озброєних військових не могла зупинити агресивних молодиків, які спробували заволодіти зброєю прикордонного наряду. Довелося застосувати травматичну зброю. Про це йдеться у сюжеті ТСН каналу 1+1.

   У результаті – троє потерпілих опинилися у лікарні. Начальник Путильського відділення поліції Сергій Явніцький підтвердив цей факт і повідомив, що до кожної із сторін порушені кримінальні провадження за ч. 2 ст. 345, ст. 125 Кримінального кодексу України. Ведеться досудове розслідування. 

   Не секрет, що Селятин на Путильщині умовно люди називають столицею контрабанди цигарок. Прес-служба прикордонників пояснює: за останній час на ділянці відділу прикордонної служби «Селятин» охоронці кордону затримували значну кількість тютюнових виробів, ймовірно, саме це й стало причиною конфлікту, адже організатори контрабандних оборудок несуть чималі фінансові збитки.

Інформація
Відвідувачі, Ви так само можете залишити коментарі до даної публікації
Схожі новини:

Контакти

Редакція газети "Карпати"

Передплатний індекс: 61549

Адреса: 59100, смт.Путила,
Чернівецької області,
вул.Українська, 104.

Тел. (03738) 2-12-32, 2-14-32,
2-16-63.

E-mail: gazetakarpaty@ukr.net

Особистий кабінет