Національний природний парк «Черемоський» бере участь у проектах на міжнародному рівні
Добавив: putyla8
Коментарів: 0
Добавлено: 26-10-2018, 11:03
Переглядів: 66

   За сприяння Міністерства екології та природних ресурсів України 22-25 жовтня в м. Рахів відбулася Міжнародна науково-практична конференція. Її приурочили до 50-річчя організації Карпатського біосферного заповідника. У цьому важливому заході представляв Національний природний парк “Черемоський”  його директор Василь Іванович Мельник.

        

         Василь Іванович взяв участь у робочій зустрічі в м. Львів щодо підготовки проектів регіонального розвитку, які будуть фінансуватися за рахунок секторальної підтримки ЄС. Тут обговорювали проблеми збереження гірських екосистем та сталого використання біологічних ресурсів Карпат.

   За особливого сприяння, підтримки і співпраці з народним депутатом України Іваном Петровичем Рибаком НПП “Черемоський” ввійшов в реалізацію проектів у природно-заповідних територіях -  кейс проекту транскордонної співпраці “РовеЛове Роточчя — разом кордони”. А також в проект розвитку активного туризму в природно-заповідних територіях Карпат, проекти “Дунайсько-Карпатської програми в Україні”, “Базове дослідження щодо великих хижаків у Європі” (вовка, ведмедя, рисі).

Євген КІЦУЛ, голова профспілки НПП «Черемоський»

         На фото зліва направо: народний депутат України - І. П. Рибак,  директор НПП “Черемоський” В. І. Мельник, народний депутат ВР України М. Л. Княжицький, директор Департаменту екомережі та природно-заповідного фонду В. В. Клід.

Інформація
Відвідувачі, Ви так само можете залишити коментарі до даної публікації
Схожі новини:

Контакти

Редакція газети "Карпати"

Передплатний індекс: 61549

Адреса: 59100, смт.Путила,
Чернівецької області,
вул.Українська, 104.

Тел. (03738) 2-12-32, 2-14-32,
2-16-63.

E-mail: gazetakarpaty@ukr.net

Особистий кабінет