Тепло, і не дуже…
Добавив: putyla8
Коментарів: 0
Добавлено: 26-10-2018, 10:58
Переглядів: 39

   Стартував опалювальний сезон. У ході підготовки до цьогорічного осінньо-зимового періоду здійснили капітальний ремонт приміщення Киселицького ДНЗ (ясла-садок), замінили вікна у Дихтинецькій ЗОШ І-ІІІ ступенів, вікна і двері у Киселицькій ЗОШ І-ІІІ ступенів, реконструювали систему опалення Розтоківської ЗОШ І-ІІІ ступенів (в тому числі виготовлення проектно-кошторисної документації). Про це на минулотижневому засіданні колегії РДА інформував начальник управління економічного розвитку, підприємництва та інвестицій Андрій Дутчак.

   Начальник відділу освіти, молоді та спорту Світлана Горбан доповіла, що заклади освіти забезпечені дровами на 83 відсотки, і це хороший показник. Однак, акцентувала увагу на Дихтинецькій школі, де встановлений новий енергозберігаючий котел, але наявний насос працює неефективно. На його заміну потрібні 32 тисячі гривень. Директор закладу Петро Черкач просив сприяння  у вирішенні проблеми, бо школа може залишитися без тепла в будь-який час. Також у Сергіївській школі є потреба ремонту пічної системи опалення.

   36 тисяч гривень, за словами головного лікаря КЗ «Путильська ЦРЛ» Михайла Дячука, потрібно на заміну витяжного вентилятора до котла, але коштів поки що теж немає. Невтішна ситуація з опаленням у ФАПах та в сільських будинках культури. Практично кожну пічку потрібно ремонтувати.

Понад 11 мільйонів – на об’єкти Путильщини 

   Йдеться про 11,1 мільйона  гривень із державного бюджету, які уряд спрямував на фінансування незавершених об’єктів району в 2018 році. Згідно переліку інвестиційних проектів та програм, на завершення капітального ремонту інфекційного відділення Путильської ЦРЛ передбачили 1,6 млн грн (освоєно 1 млн 27,036 тис. грн), продовження будівництва Усть-Путильської ЗОШ І-ІІ ступенів - 4 млн грн  (освоєно 3 млн 836,233 тис. грн), реконструкцію стадіону «Карпати» імені Андрія Гусіна в селищі Путила – 5,5 млн грн (освоєно 360 тис. грн). Також розпорядженням Кабінету Міністрів України до переліку проектів від Чернівецької області, що фінансуватимуть у 2018 році за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку, включили капітальний ремонт районного будинку культури на суму1 млн 27 тис. грн.

 

Поступово базу освітніх закладів покращують

   Згідно розподілу субвенції з державного бюджету в 2018 році місцевим бюджетам, виділили 2 млн 190  тис. грн на капітальний ремонт фасаду, реконструкцію другого поверху та даху основного корпусу, капітальний ремонт (опалення) та туалетів, придбання меблів для Розтоківської ЗОШ І-ІІІ ступенів, а також на придбання спортивного інвентаря для Дихтинецького ДНЗ. На 1жовтня, надійшло 1 млн 107  тис. грн, освоєно 1 млн 75,6 тис. грн.

  

Потребу задокументували

         Районна державна адміністрація направила листа до обласної державної адміністрації щодо включення у План заходів з реалізації у 2018-2020 роках Стратегії розвитку Чернівецької області на період до 2020 року капітального ремонту моргу КЗ «Путильська ЦРЛ» орієнтовною кошторисною вартістю 1млн 257,955 тис. грн.

( За інформацією управління економічного розвитку, підприємництва  та інвестицій РДА).

Інформація
Відвідувачі, Ви так само можете залишити коментарі до даної публікації
Схожі новини:

Контакти

Редакція газети "Карпати"

Передплатний індекс: 61549

Адреса: 59100, смт.Путила,
Чернівецької області,
вул.Українська, 104.

Тел. (03738) 2-12-32, 2-14-32,
2-16-63.

E-mail: gazetakarpaty@ukr.net

Особистий кабінет