«Шлях мольфара» долали 12 команд
Добавив: putyla8
Коментарів: 0
Добавлено: 7-09-2018, 09:49
Переглядів: 135

   З 24 по 26 серпня на теренах Путильщини проходив фестиваль гірського мототуризму та ендуро «Шлях мольфара 2018. Стежка шоста: Вогняна бартка».

    На фестиваль приїхали майже сто учасників, які змагалися у класах: екстрим, турист, класика, ендуро, квадро. Це були 12 команд, у кожній з яких налічувалося від двох до п’яти учасників. Маршрути охоплювали весь Путильський район. Так, туристи побували у Селятинському лісництві, Нижньому Ялівці, Сараті та на горі Томнатик, де саме проходив фестиваль «Любіть Буковину, бо вона того варта». Представники інших класів відвідали перевали Німчич та Шурден.

   Для кожного класу організатори розробили різні маршрути з місцями зупинки (точки) для фотозвіту. Учасники, які не зуміли знайти точку на карті, заробляли штрафні бали. На горі Сена (телевишка) була ситуація, коли в київської команди з міста Ірпінь відмовив навігатор, тож учасники збилися з маршруту і заїхали в заломи. На допомогу їм прийшли представники команди «Мотокрос ендуро Чернівці» і допомогли їм успішно завершити маршрут.

   Спортсмени вдячні за оперативне обслуговування на автозаправних станціях Путили та станції техобслуговування «Кочило». Люди гостинно зустрічали туристів, і всі це відмічали з особливою приємністю. Жителі Путильського району могли спостерігати за розвитком подій, дотримуючись правил безпеки.

   Окрім змагань по класах, на фестивалі організували розважальні перегони серед сімей учасників, екскурсію до музею у Вижниці та туристичний похід до пам’ятки природи «Протяте каміння».

   Як зазначив засновник фестивалю, чернівчанин Олександр Басараба, фестиваль «Шлях мольфара» – місце, де однодумці можуть гарно покататися, чудово провести час та набратися досвіду для подальшої участі у спортивних змаганнях. В організації свята вже шостий рік поспіль Олександру допомагає дружина Оксана.

   Хоча фестиваль проходив на території Путильщини, його відкриття відбувалося у Вижниці. Тому логічним було б розпочинати і завершувати захід у Путилі. Для цього потрібна взаємна зацікавленість сторін, які причетні до організації свята. 

Віталій ДМИТРЮК.

Фото Оксани ЮРОВСЬКОЇ та Віктора МАКСИМЧУКА.

Інформація
Відвідувачі, Ви так само можете залишити коментарі до даної публікації
Схожі новини:

Контакти

Редакція газети "Карпати"

Передплатний індекс: 61549

Адреса: 59100, смт.Путила,
Чернівецької області,
вул.Українська, 104.

Тел. (03738) 2-12-32, 2-14-32,
2-16-63.

E-mail: gazetakarpaty@ukr.net

Особистий кабінет