Наслідки стихійних лих для ДП «СЛАП Карпатський держспецлісгосп»
Добавив: putyla8
Коментарів: 0
Добавлено: 7-09-2018, 09:41
Переглядів: 169

  Для ефективної роботи державного підприємства «СЛАП Карпатський держспецлісгосп» постійно діють щомісячні плани реалізації деревини та пиломатеріалів. Однак важливим фактором досягнення запланованих цілей є погодні умови, які складно спрогнозувати.

    Так, літо 2018 року видалось дуже  дощовим, що внесло свої корективи в роботу підприємства. Внаслідок стихійних дощів у липні-серпні цього року розмито значну частину лісовозних доріг, доступ  до більшості лісосічних ділянок був відсутній для лісовозної техніки, що унеможливлювало реалізацію та вивезення деревини для її переробки відповідно до запланованих обсягів.

  Тому на початку серпня директор ДП «СЛАП Карпатський держспецлісгосп» Василь Танасійович Бурак поставив чітке завдання: ліквідувати наслідки негоди. Це відновлення лісовозних доріг та досягнення запланованих обсягів заготівлі деревини;  відведення буреломних лісосічних ділянок для оздоровлення лісів; забезпечення безперебійної роботи підприємства в сезон відпусток та сінокосів.

   Уже наприкінці цього місяця плануємо повністю відновити лісовозні дороги. Загальна вартість ремонту лісовозних доріг становить 107 000 грн. Також найближчим часом буде забезпечено розробку буреломних лісосічних ділянок у с. Фошки, ур. Поляківське загальною площею 6,8 га (на фото).

   Починаючи з вересня цього року, потрібно збільшити обсяги реалізації деревини до запланованих показників.

Василь МОРОЗ, 

провідний інженер ДП «СЛАП Карпатський держспецлісгосп».

Інформація
Відвідувачі, Ви так само можете залишити коментарі до даної публікації
Схожі новини:

Контакти

Редакція газети "Карпати"

Передплатний індекс: 61549

Адреса: 59100, смт.Путила,
Чернівецької області,
вул.Українська, 104.

Тел. (03738) 2-12-32, 2-14-32,
2-16-63.

E-mail: gazetakarpaty@ukr.net

Особистий кабінет