У КОНЯТИНСЬКІЙ ГРОМАДІ ПРОВЕЛИ ПЕРШУ КОНФЕРЕНЦІЮ ПРАЦІВНИКІВ ОСВІТИ
Добавив: putyla8
Коментарів: 0
Добавлено: 7-09-2018, 09:34
Переглядів: 166

   28 серпня у приміщенні Довгопільського ЗЗСО та сільського будинку культури провели першу в громаді конференцію працівників освіти «Концепція «Нова українська школа»: перші кроки реалізації в системі освіти Конятинської сільської ради та пріоритетні завдання».

   У ході конференції присутні слухали доповідь начальника відділу управління освіти, культури, молоді та спорту Конятинської сільської ради ОТГ Дмитра Івановича Фрея, який проаналізував зроблене в минулому навчальному році та окреслив завдання на новий навчальний рік.

   За результатами попереднього об'їзду закладів освіти громади комісія відзначила відмінну підготовку до початку нового навчального року та осінньо-зимового періоду як закладів середньої, так і дошкільної освіти.

   Поважним гостем на конференції був народний депутат України Іван Петрович Рибак, який зауважив:

   - Ми повинні готувати кваліфікованих спеціалістів, людей, які будуть конкурентними у розвинутому майбутньому. Я від себе все роблю. Протягом останніх років і у вашій об'єднаній громаді теж відчули, що ми намагалися разом із керівництвом громади та з керівництвом освіти тоді району, а сьогодні громади забезпечити сільські школи комп'ютерною технікою, аби діти мали можливість якісно навчатись та здобувати певну кваліфікацію як для себе, так і потім використовуючи її в роботі. Є багато тих, хто сьогодні кажуть, що реформа освіти абсолютно не потрібна, так як і реформа медицини чи реформа сільського господарства. Але з різних сторін різні точки зору. Стосовно медицини я хотів би вставити таку маленьку ремарку тому, що все ж таки школа, фізкультура і медицина дуже близькі: якщо ми сьогодні не вкладаємо кошти в дітей, у спорт , то будемо вкладати кошти в лікування цих дітей. Все у ваших руках, тому саме ви повинні підготувати те покоління, яке виросло тут і дбатиме про свою державу, про Буковину, про свій регіон і поважатиме один одного...

   В свою чергу голова громади Олександр Петрович Комариця висловив подяку Дмитру Івановичу Фрею та керівникам закладів за своєчасне використання коштів, адже усі перші класи повністю укомплектовані партами, ксерокопіювальною технікою та ламінаторами.

   За інформацією Конятинської сільської ради ОТГ.

Інформація
Відвідувачі, Ви так само можете залишити коментарі до даної публікації
Схожі новини:

Контакти

Редакція газети "Карпати"

Передплатний індекс: 61549

Адреса: 59100, смт.Путила,
Чернівецької області,
вул.Українська, 104.

Тел. (03738) 2-12-32, 2-14-32,
2-16-63.

E-mail: gazetakarpaty@ukr.net

Особистий кабінет