За гостинність подякували … горою сміття (ФОТОФАКТ)
Добавив: putyla8
Коментарів: 1
Добавлено: 7-09-2018, 09:24
Переглядів: 1 616

   Про підготовку до другого фестивалю «Любіть Буковину, бо вона того варта» на горі Томнатик говорили кілька місяців поспіль. А як свято відбулося – інформація прозвучала не тільки на районному, а й обласному та всеукраїнському рівнях. У газетах та на електронних ресурсах опублікували яскраві фотографії гостей на фоні розфарбованих куполів та карпатської природи. Але купи сміття, розкиданого неподалік місця проведення фестивалю, залишилися поза кадром.

   Організатори передбачали, що на святі буде торгівля, а туристи розгорнуть намети та відпочиватимуть біля вогнища, тому звернулися до лісівників із проханням облаштувати вигрібні ями і збити кілька сміттєзбірників. Та, очевидно, за набутками й оковитою люди забули про елементарні прояви культури і віддячили горянам за гостинність купою сміття.

   Господар Селятинської ОТГ Валерій Полянчук взявся вирішувати проблему, бо крайніх тепер годі шукати. Комунальної служби в громаді немає, власні ресурси вичерпалися ще у процесі підготовки до фестивалю, тому допомогти прибрати свідомо погодилася жінка, яка сторожує на колишній військовій базі.

   Прикро констатувати, але після такого грандіозного дійства, яке нібито всім потрібне і організовується на обласному рівні, з-під куполів і смерічок на Памірі вивезли дві підводи сміття, і роботи ще буде. То про яку Європу може йти мова, якщо ми пакостимо там, де їмо?! Який інвестор зацікавиться об’єктом, на якому за два дні влаштували смітник і навіть не подумали за собою прибрати?

   Ні, Європа не для нас, а ми не для Європи. Поки у свідомості кожної людини не з’явиться хоч часточка бажання розпочати шлях до добробуту із себе, не зміниться нічого. А зробити це так просто...

Марина ЮРЧЕНКО.

Інформація
Відвідувачі, Ви так само можете залишити коментарі до даної публікації
Схожі новини:
Коментар #1 комментарів публікацій
Був особисто на горі в останній день фестивалю, так склалося, що потрапив туди аж на вечір, коли всі вже порозїхалися. Справді сміття було чимало, але хочу зауважити, що смітники були забиті вщент, тобто куди сміття викидати вже не було...
А ще на фото сміття не розкидане, а напевне якимись місцевими собаками розтягнуто навколо, адже в неділю ввечері такої картини не було.
Подобається 0

Контакти

Редакція газети "Карпати"

Передплатний індекс: 61549

Адреса: 59100, смт.Путила,
Чернівецької області,
вул.Українська, 104.

Тел. (03738) 2-12-32, 2-14-32,
2-16-63.

E-mail: gazetakarpaty@ukr.net

Особистий кабінет