«Пакунки малюка» ще в дорозі
Добавив: putyla8
Коментарів: 0
Добавлено: 7-09-2018, 09:09
Переглядів: 85

Але всім дітям, які народилися від 1 вересня, їх обов’язково вручать

 

  Гарна урядова ініціатива про надання батькам новонароджених дітей додаткової допомоги від держави у вигляді пакунка з 25-ти необхідних речей поки що затримується з реалізацією в часі.

  Як повідомляв раніше Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету міністрів України, пакунок надаватиметься кожній родині при виписці з пологового будинку з 1 вересня цього року. Він підтримає матеріально та інформаційно, стане серйозною допомогою першочергово тим родинам, які через складне матеріальне становище позбавлені можливості придбати новонародженій дитині якісні предмети догляду та одягу.

   Як повідомили у пологовому відділенні Путильської ЦРЛ, таких пакунків у них поки що немає, тут очікують, що обіцяні комплекти передадуть із управління соціального захисту.

  Начальник управління соціального захисту РДА Тетяна Петрик прокоментувала з цього приводу, що 29 серпня Уряд вніс зміни до  постанови № 427, якими передбачено, що запровадження одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка» відбувається з 1 вересня 20018 року, але не пізніше ніж у 30-денний термін. Крім того, розроблено оновлений індикативний графік доставок пакунків малюка, згідно з яким перша доставка передбачається 10 вересня. Зважаючи на це, з метою організації вручення пакунка після виписки дитини з пологового будинку, запропоновано забезпечити під час виписки в пологовому будинку відповідних заяв матері чи батька, в яких народилася дитина, про видачу натуральної допомоги за місцем проживання. Управління праці має забезпечити приймання від пологових будинків зібраних заяв і видачу пакунків малюка сім’ям відповідно до отриманих заяв із залученням центрів соціальних служб для дітей, сім’ї і молоді.

  За прогнозами пологового відділення Путильської ЦРЛ, протягом вересня-грудня в районі має народитися орієнтовно 60 дітей. В межах субвенції вже виділено на придбання «пакунків малюка» для цих дітей 300 000 грн. На управління соціального захисту покладається обов’язок отримання, зберігання та передачі пологовому будинку пакунків та ведення звітності.

  Як тільки пакунки можна буде побачити в районі, ми обов’язково поінформуємо читачів і за одне проаналізуємо наскільки цінною є така натуральна державна допомога вартістю 5000 грн.

 Любов МАРШАВКА.

Інформація
Відвідувачі, Ви так само можете залишити коментарі до даної публікації
Схожі новини:

Контакти

Редакція газети "Карпати"

Передплатний індекс: 61549

Адреса: 59100, смт.Путила,
Чернівецької області,
вул.Українська, 104.

Тел. (03738) 2-12-32, 2-14-32,
2-16-63.

E-mail: gazetakarpaty@ukr.net

Особистий кабінет