Голова Усть-Путильської сільської ради ОТГ достроково склав повноваження у зв’язку з хворобою
Добавив: putyla8
Коментарів: 0
Добавлено: 7-09-2018, 09:06
Переглядів: 1 303

  Відповідну заяву Івана Прокоповича Чев’юка у вівторок розглянули і взяли до відома на позачерговій сесії сільської ради. На засідання сесії прийшли не тільки депутати, а й небайдужі жителі громади, які шукають шляхи вирішення наболілих проблем. Сам голова на засіданні не був присутнім, та нам пояснив своє рішення так: «Заяву про дострокове припинення повноважень я подав у зв’язку з хворобою, а не тому, що була чиясь ініціатива».

   Найбільше були зацікавлені в достроковому припиненні повноважень голови ОТГ ініціативні жителі Мариничів, які не задоволені процесом керування діяльністю громади. Зокрема, обурення жителів виникло через закриття пришкільного інтернату Мариничівського НВК «Родина», високі, на їхню думку, ставки земельного податку на території громади та ін. Попередньо, 2 вересня, з ініціативи об’єднання громадян сіл Мариничі, Петраші, Бисків були проведені збори громадян цих сіл. Їм не сила мовчати, коли  у громаді відбуваються процеси зовсім не такі, як би того хотілося пересічним громадянам.

  Також до редакції газети «Карпати» звернулися небайдужі мариничани, які  поділилися наболілим. У наступному випуску газети ми розповімо про «за» і «проти» функціонування Усть-Путильської ОТГ з точки зору її жителів.

Любов МАРШАВКА.

Інформація
Відвідувачі, Ви так само можете залишити коментарі до даної публікації
Схожі новини:

Контакти

Редакція газети "Карпати"

Передплатний індекс: 61549

Адреса: 59100, смт.Путила,
Чернівецької області,
вул.Українська, 104.

Тел. (03738) 2-12-32, 2-14-32,
2-16-63.

E-mail: gazetakarpaty@ukr.net

Особистий кабінет