Хай світло Божої благодаті осяває душі і серця
Добавив: putyla8
Коментарів: 1
Добавлено: 27-08-2018, 10:32
Переглядів: 92

   19 серпня православна спільнота святкувала Преображення Господнє. Це одне з дванадцяти головних християнських свят, яке встановлене на честь незбагненного преображення Господа нашого і Спасителя Ісуса Христа - явлення Його в Божественній величі й славі на горі Фавор перед учнями і майбутніми апостолами Петром, Яковом та Іваном.

   Для парафіян Свято-Миколаївського Храму селища Путила цей день був увінчаний подвійною радістю. Святкове богослужіння очолив наш земляк архієпископ Конотопський і Глухівський Роман (родом із с. Плоска).

   Велика кількість прихожан біля храму засвідчила високий рівень духовності путильчан. Під час богослужіння була піднесена спільна молитва за мир в Україні. Після читання Євангелії владика Роман виголосив проповідь про суть свята, щоб парафіяни усвідомили, що у момент преображення Бог дав можливість побачити поєднання двох природ у Христові: сяяння Божественного світла у людському тілі Христа. Це звістка людству про можливість відновлення того образу, за яким була створена людина. Владика наголошував, що кожен може преобразитися, працюючи і вдосконалюючи духовне життя. 

Протоієрей Олександр (ДЕМЧИК), 

клірик Свято-Миколаївського Храму смт Путила.

Інформація
Відвідувачі, Ви так само можете залишити коментарі до даної публікації
Схожі новини:
Коментар #1 комментарів публікацій
аренда автомобиля на кипре ----- Банковская сфера -----
Подобається 0

Контакти

Редакція газети "Карпати"

Передплатний індекс: 61549

Адреса: 59100, смт.Путила,
Чернівецької області,
вул.Українська, 104.

Тел. (03738) 2-12-32, 2-14-32,
2-16-63.

E-mail: gazetakarpaty@ukr.net

Особистий кабінет