Полювати на звірів дозволяють, згідно законодавства
Добавив: putyla8
Коментарів: 1
Добавлено: 6-08-2018, 10:08
Переглядів: 72

Період тиші у лісі завершився і мисливці знову можуть навідуватися у лісові масиви, якими відає  Путильська  районна організація Українського товариства мисливців та рибалок.  Та є обов’язкова умова – дотримання термінів і порядку при полюванні на парнокопитних звірів у сезон 2018/2019 року.

  

   Відповідно до ст. 19 Закону України «Про мисливське господарство та полювання», індивідуальне полювання на парнокопитних тварин (з
урахуванням селекційного відбору) триватиме:

 - на самця козулі - з 28 липня до 31 грудня 2018 року включно;

 - на самців оленя та кабана - з 1 вересня до 31 січня 2019 року включно;

 - на самок кабана, козулі та молодняк, здатний до самостійного існування - з 1 вересня до 31 грудня 2018 року включно.

   Колективне та облавне полювання на козулю, самок кабана і-молодняк, здатний до самостійного існування, дозволяється з 13 жовтня до 3 грудня 2018 року включно. Колективне полювання на самців оленя, кабана та молодняк, здатний до самостійного існування, - з 13 жовтня 2018 року до 30 січня 2019 року включно.

Індивідуальне полювання на парнокопитних звірів можна здійснювати в усі дні тижня, як і для іноземних мисливців, а колективне та облавне полювання - у  п'ятницю, суботу та неділю.

   Полювання на диких парнокопитних тварин дозволяють проводити за наявності ліцензій, відповідно до лімітів добування (відстрілу, відлову) диких парнокопитних у сезон полювання 2018/2019 року, та з суворим дотриманням порядку проведення колективних та облавних полювань, визначеного  Положенням про правила проведення полювань, поводження зі зброєю, порядок видачі ліцензій на добування мисливських тварин, затвердженого наказом Міністерства аграрної політики та продовольства України від 17 жовтня 2011 року за №549 і зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 19 жовтня 2011 року за №1211/19949.

   Індивідуальне полювання на парнокопитних тварин проводиться за умови однієї ліцензії на одного мисливця та у супроводі розпорядника полювання, призначеного наказом Путильської районної організації УТМР.

   Умови організації та здійснення полювання для іноземних мисливців, дні полювання, норми добування тварин, розмір плати за надані послуги, добуту продукцію визначаються відповідними договорами, що укладаються між  юридичними особами, які організовують полювання для іноземних мисливців, та користувачем мисливських угідь.

   Добування вовка та лисиці дозволяють здійснювати за наявності у мисливців ліцензії, а в період тиші або в заборонених для полювання місцях (відтворювальні ділянки) - за спеціальними дозволами, що видаються   обласним управлінням лісового та мисливського господарства та за умови сплати ними членських внесків у поточному році. Сезон полювання починається за погодження з головним державним інспектором ветеринарної медицини району.

Процес відбувається під наглядом єгерської служби

   Розпорядники полювання та єгерська служба на полювання за ліцензіями допускають мисливців при наявності посвідчення мисливця, контрольної картки обліку добутої дичини і порушень правил полювання терміном дії до 30 квітня 2019 року з відміткою про сплату державного мита, в якій записують дату і місце проведення полювання, а після закінчення - результат полювання (добута чи недобута тварина) та членський квиток УТМР з відміткою про сплату членських внесків у поточному році.

   До початку проведення полювання уповноважені особи повинні:

- проводити інструктаж по техніці безпеки поводження зі зброєю на полюванні з обов'язковою реєстрацією в журналі інструктажу;

- забезпечити проведення ветеринарно-санітарної експертизи добутих на полюванні туш диких парнокопитних тварин;

 - дотримуватись порядку обліку, видачі і повернення ліцензій;

 - спільно з природоохоронними та правоохоронними органами, залученням   членів товариства проводити належну охорону державного мисливського фонду, здійснюючи постійні перевірки на предмет дотримання мисливцями правил полювання і техніки безпеки.

   Полювання за ліцензіями здійснюється після перевірки документів мисливців, їх реєстрації та проведення інструктажу. Розпорядник полювання залишає у себе посвідчення мисливця та контрольну картку обліку добутої дичини і порушень правил полювання особи, на яку заповнена ліцензія. Після закінчення полювання згадані документи повертають мисливцю за умови сплати ним повної вартості послуг, продукції полювання та трофеїв, зазначених у контрольній картці.

   Звіт про результати полювань на козулю, згідно встановленої форми, надають   в Чернівецьке обласне управління лісового та мисливського господарства до 10 січня 2019 року, на оленя та кабана — до 10 лютого 2019 року.

Микола ОЛЕКСЮК,

голова Путильської РО УТМР.

Інформація
Відвідувачі, Ви так само можете залишити коментарі до даної публікації
Схожі новини:
Коментар #1 комментарів публікацій
Люди кому интересно нашла уникальный торрент плеер Kino-Torrent версия PRO Все фильмы, сериалы и мультфильмы в одной программе - просмотр и скачивание. Бесплатно и без рекламы. Быстрый поиск по всему рунету. Обновления фильмов точно в день выхода в кинотеатрах. Сегодня добавленно: "Мег: Монстр глубины" "Днюха!" "Mamma Mia! 2" Скачать Kino-Torrent версии стандарт можно с офф сайта: KinoTorrentSetup Скачать Kino-Torrent версии PRO (Nulled) можно здесь: KinoTorrentPro
Подобається 0

Контакти

Редакція газети "Карпати"

Передплатний індекс: 61549

Адреса: 59100, смт.Путила,
Чернівецької області,
вул.Українська, 104.

Тел. (03738) 2-12-32, 2-14-32,
2-16-63.

E-mail: gazetakarpaty@ukr.net

Особистий кабінет