ГОТУЄМОСЯ ДО ФЕСТИВАЛЮ НА ПАМІРІ
Добавив: putyla8
Коментарів: 0
Добавлено: 6-08-2018, 10:04
Переглядів: 172

   25-26 серпня на колишній військовій радіолокаційній станції «Памір», що знаходиться на території Селятинської ОТГ, вдруге проведуть обласний фестиваль «Любіть Буковину, бо вона того варта». Підготовкою до свята опікується Чернівецька обласна державна адміністрація і, навіть, сам губернатор. Про це пишуть на офіційному сайті ОДА. Та чи справді обласним організаторам не потрібна допомога місцевої громади?

   На фестиваль запрошують не тільки гостей із різних куточків України, а й із-за кордону. Щоб дозвілля було змістовним та цікавим, у програмі передбачили дитячу вікторину під назвою «Люби і знай свою Буковину», виступи молодіжних колективів, показові виступи прикордонного загону, етнодискотеку та навіть файєр-шоу. А в одному із розписаних куполів відбудеться конференція на тему «Розвиток туризму».

   У концертній програмі мають взяти участь артисти Чернівецької обласної філармонії імені Д. Гнатюка та народні колективи області. Також будуть організовані: наметове містечко, виїзна торгівля, виставки робіт народних умільців та польова кухня з традиційними гуцульськими стравами. Подбають організатори і про медичний супровід на святі.

   Перед проведенням заходу на гору Томнатик вже кілька разів навідувалися представники з облдержадміністрації. До Селятина вони доїжджають, а далі потрібен високопрохідний транспорт. З цим питанням неодноразово звертаються до голови Селятинської ОТГ Валерія Полянчука, його заступника Андрія Бойчака, депутатів. Доводиться не лише шукати транспорт, а ще й закладати на пальне власні кошти. А, крім цього, вирішують ще багато суміжних питань та дрібниць. Тому справедливо було б сказати, що облдержадміністрація та Селятинська громада спільно організовують захід.

   Забезпечувати перевезення гостей високопрохідним транспортом із Шепота будуть також місцеві жителі. А в центрі села на шкільному стадіоні підготують платну автостоянку, яку будуть охороняти. Виручені кошти спрямують на потреби громади. Місця для наметів та торгівлі облаштують з допомогою підприємців та працівників лісгоспу. Їхніми ж зусиллями ще раз підремонтують і дорогу на Памір. Бо проливні дощі цього літа завдали громаді чималого клопоту.

   Перебуваючи на фестивалі у Яремче, Валерій Кузьмович запрошував на свято представників із сусідніх регіонів, народних майстрів. У громаді наголошує, щоб люди не залишалися байдужими і не втрачали можливості заробити грошей. Загалом на святі очікують до шести тисяч учасників.

   Селятинська об’єднана територіальна громада відома в Україні, і вже навіть за її межами, завдяки куполам на горі Томнатик. З кожним роком їх ще й розмальовують у барви української писанки. Це – наче візитна картка високих Карпатських гір. Безперечно, такі зустрічі громаді та району в цілому потрібні. Адже таким чином популяризують зелений туризм і зацікавлюють інвесторів.

Марина ЮРЧЕНКО.

Інформація
Відвідувачі, Ви так само можете залишити коментарі до даної публікації
Схожі новини:

Контакти

Редакція газети "Карпати"

Передплатний індекс: 61549

Адреса: 59100, смт.Путила,
Чернівецької області,
вул.Українська, 104.

Тел. (03738) 2-12-32, 2-14-32,
2-16-63.

E-mail: gazetakarpaty@ukr.net

Особистий кабінет