Сорок літ… А, може, то лиш мить?
Добавив: putyla8
Коментарів: 1
Добавлено: 27-07-2018, 10:28
Переглядів: 349

   Ви хотіли б побачити своїх однокласників через 40 років? А ми це зробили! Повернулися до рідного шкільного порогу і одразу скинули десятки років із пліч. Забули про щоденні турботи, пережиті невдачі, тривожні миті – все це залишилося «в зоні недосяжності», коли сіли за парти в стінах рідної школи. 40 років тому в далекому 1978 році 106 випускників Путильської школи розлетілися вільними птахами у широкий світ.

   А цього сонячного суботнього дня, коли життя намалювало на календарі 21 липня, до школи повернулися вже поважні, мудрі та багаті життєвим досвідом люди. Хто був далеко, теж серцем полинув у рідну Путилу.

   Якось трохи незвично було бачити за партами таких поважних і вже сивочолих учнів. Але для Тетяни Феодосіївни Задорожньої всі ці люди залишилися в пам’яті тими безтурботними юнаками і дівчатами, яких вона вела по стежках науки. Тільки зараз вони не розказували домашнє завдання, а ділилися життєвими надбаннями – хтось гордився онуками, інші – професійними досягненнями, ще інші – безцінним досвідом.

   Цього дня кожен колишній випускник школи подумки пройшов ще раз шлях від останнього дзвоника і до цієї миті, коли забриніли сльози радості й щастя від такої довгоочікуваної зустрічі.

   Ми змогли повернутися у щасливу юність. І знову жартували, як колись. І так молодечо сміялися. І щиро обіймалися та бажали довголіття один одному. Адже хто знає, коли ми ще зможемо отак зустрітися, як цьогоріч – у стінах рідної школи?

   Але найголовніше, що ніхто не розгубив по життєвих перипетіях людяність, доброту, порядність, щирість. Когось доля пестила, когось випробовувала. Але в цей день вона зібрала нас на шкільному подвір’ї, щоб нагадати незабутні миті, які радістю відлунюються в душі кожного колишнього школяра.

Нам так багато і так мало літ,

А в душі молодість, як і колись, вирує.

І ми сказали один одному «Привіт»,

Душею й серцем в  юність повернулись.

Але… не долюбили, не дожили, не прийшли

Тринадцять тих, хто вчився разом з нами.

Тому нехай на небесах святих

Їм буде радісно земними молитвами.

   Кожен із присутніх випускників щиро дякував організатору – колишній старості 10-В класу Розалії Співак, яка за п’ять тисяч кілометрів від рідної домівки скликала всіх на зустріч, а також усім, хто долучився до організації зустрічі. Всі щиро запевнили, що через п’ять років о такій же порі готові до нової зустрічі в рідному класі!

Актив випускників Путильської школи 1978 року. 

Інформація
Відвідувачі, Ви так само можете залишити коментарі до даної публікації
Схожі новини:
Коментар #1 комментарів публікацій
Народ кто хочет играть в современные игры на высоких настройках с динамичными теняими даже на самых слабых ПК или ноутах. Без лагов и фризов (Но нужен более менее нормальный интернет). Читайте статья по настройке компа здесь. Видео по установке и настройке смотрите тут. Скачать саму прогу можно здесь. Играю уже пол года на ведре 2005 г. Буду рад кому помог разорить буржуев игровой индустрии!!!
Подобається 0

Контакти

Редакція газети "Карпати"

Передплатний індекс: 61549

Адреса: 59100, смт.Путила,
Чернівецької області,
вул.Українська, 104.

Тел. (03738) 2-12-32, 2-14-32,
2-16-63.

E-mail: gazetakarpaty@ukr.net

Особистий кабінет