ВИХОВАНЦІ МУЗИЧНОЇ ШКОЛИ – радість батьків і гордість викладачів (ФОТО)
Добавив: putyla8
Коментарів: 0
Добавлено: 27-02-2017, 10:01
Переглядів: 450

 Минулої неділі вихованці Путильської музичної школи виступили із звітним концертом, присвяченим музичному мистецтву та батькам. Увесь навчальний рік вони старанно вивчали різні музичні композиції, відточували майстерність гри на інструментах. І напружену систематичну працю втілили у святкове музичне дійство. Виступи супроводжувалися бурхливими оплесками та оваціями зі сторони захоплених батьків та задоволених викладачів. Юних талантів гідно оцінили й запрошені гості – перший заступник голови РДА Михайло Ямницький, голова райради Микола Шевчук та начальник відділу культури Василь Нестор. Приємно, що 232 учні знайшли себе у музичному мистецтві, а 27 викладачів у цьому їм допомогли. І нехай грають діти на різних інструментах – хтось сильніший, а хтось слабший у виконанні, та всіх єднає щира любов до музики.

   За кожного учня, як за рідного, радів директор школи Михайло Фрасинюк із колегами. Гордився тим, що спільно з батьками та вчителями досягли таких гарних результатів. Адже коли Михайло Васильович став директором закладу у 2011 році, то із 34 музичних шкіл області Путильська була на останньому місці. За кілька років у цьому рейтингу школа суттєво піднялася, а в 2016 році зайняла 10 місце.

   Не тільки в управлінні Михайло Васильович досягнув успіхів, а й як педагог. Минулих років його вихованців запрошували виступати в обласній філармонії. Високі досягнення роботи продемонстрували усі викладачі, вихованці яких постійно беруть участь у різних конкурсах та займають переможні місця.

   Десь за світлою посмішкою кожного учасника звітного концерту прокрадалася ледь помітна втома. Та й їх можна зрозуміти, адже вони навчаються одночасно у двох школах – загальноосвітній та спеціалізованій. Але викладачі намагаються працювати у такій формі, щоб діти не втомлювалися, а відпочивали душею на заняттях. У школі функціонують 15 різних дитячих творчих колективів.  

   Успішній роботі сприяє те, що за останні роки трохи покращилася матеріально-технічна база школи та збільшилася кількість класів із гри на музичних інструментах. Тому кожен може знайти інструмент до душі – скрипку, гітару, піаніно, трубу, кларнет, флейту, саксофон, сопілку, баян, акордеон, бандуру, цимбали. Можна відроджувати народну музику або займатися по класу академічного або естрадного співу. Все більше дітей хочуть вступити до музичної школи, тому відбувається відбір на конкурсній основі. Цього року він триватиме з 1 квітня до 15 травня. І знову нові таланти будуть розвиватися в умілих руках педагогів.

   Михайло Васильович разом із педагогами планують здійснити виїзні концерти вихованців школи по інших навчальних закладах. Вважає, що учні вже мають певний багаж здобутків, які можна показати публіці. Особливо урочисто школа готується до відзначення свого золотого 50-річного ювілею з дня заснування. А поки що щасливі після вдалого концерту діти знову повертаються до щоденної праці – підготовки до участі в обласних, всеукраїнському та міжнародному конкурсах. Бо тільки працею можна досягти найвищих вершин.

   Людмила ФЕДЮК.

Інформація
Відвідувачі, Ви так само можете залишити коментарі до даної публікації
Схожі новини:

Контакти

Редакція газети "Карпати"

Передплатний індекс: 61549

Адреса: 59100, смт.Путила,
Чернівецької області,
вул.Українська, 104.

Тел. (03738) 2-12-32, 2-14-32,
2-16-63.

E-mail: gazetakarpaty@ukr.net

Особистий кабінет