Негода завдала клопотів Селятинській громаді
Добавив: putyla8
Коментарів: 0
Добавлено: 6-07-2018, 10:59
Переглядів: 115

   Сильна злива та поривчастий вітер минулого четверга наробили лиха в Селятинській ОТГ. Про це інформує голова громади Валерій Полянчук. Зокрема, потоки повиходили з русел і в Шепоті, і в Селятині, і в Плоскій, та поруйнували берегоукріплення, деякі ділянки дороги і людські угіддя. На яку суму локальна стихія завдала громаді збитків, наразі сказати важко, та й місцева влада не має повноважень для такої оцінки, однак Валерій Кузьмович вже подав відповідні акти на розгляд обласної комісії.

   У понеділок губернатор області Олександр Фищук заявив, що звертатиметься до резервного фонду, щоб спрямувати певну суму на ліквідацію наслідків буревію, але кошти також вишукуватимуть і в громаді за рахунок невеликого перевиконання місцевого бюджету за перше півріччя. Бо надія на те, що держава виділить гроші на ремонт комунальних доріг – невелика, а от відрізки державного (Вашківці-Вижниця-Путила-Руська) та обласного (дорога від Шепота до Нижнього Ялівця сполучає дві області) значення мали б узяти до уваги.

   Незабаром у Селятині планують також поремонтувати ті проблемні ділянки, які під час зливи постійно затоплює. Бо до цього часу це питання не вирішувалося роками. Наразі деякі матеріали для робіт уже придбали.

Марина ЮРЧЕНКО.

Інформація
Відвідувачі, Ви так само можете залишити коментарі до даної публікації
Схожі новини:

Контакти

Редакція газети "Карпати"

Передплатний індекс: 61549

Адреса: 59100, смт.Путила,
Чернівецької області,
вул.Українська, 104.

Тел. (03738) 2-12-32, 2-14-32,
2-16-63.

E-mail: gazetakarpaty@ukr.net

Особистий кабінет