Селятинська ОТГ – найвисокогірніша громада в Україні
Добавив: putyla8
Коментарів: 0
Добавлено: 8-06-2018, 10:01
Переглядів: 206

   Голова Селятинської громади Валерій Полянчук на Карпатському форумі регіонального розвитку "Можливості розвитку гірських територій в умовах реформи децентралізації" поділився стратегічним баченням розвитку ОТГ. Зокрема, зараз у громаді працюють над розвитком зеленого туризму та розробкою туристичних і фольклорних маршрутів. Перший крок у цьому напрямку вже зробили – започаткували щорічний фестиваль «Любіть Буковину, бо вона того варта» на вершині гори Томнатик.

   Якщо говорити про соціально-економічні пріоритети, то це – відкриття пунктів пропуску Ульма-Руська та Ізвоареле-Сечевей-Шепіт. У рамках українсько-румунської програми передбачено залучення інвестицій на ремонт доріг, відкриття пунктів та ряд транскордонних проектів. Із втіленням у життя цих проектів буде легше розвивати туризм та співпрацювати з інвесторами.

   Нині у громаді займаються благоустроєм, проведенням вуличного освітлення з енергозберігаючими технологіями, влаштуванням сервісного центру для обслуговування громадян, ремонтом теплової мережі у Плосківському дитсадку, реконструкцією приміщень школи в Шепоті.

   Голова Валерій Полянчук представив найвисокогірнішу об’єднану територіальну громаду в Україні, специфіка розташування якої вимагає особливого підходу та державної підтримки до розвитку економіки. Це підкреслили найвищі державні посадові особи, які до цього часу знали тільки про громаду те, що там розташовані памірські куполи. Валерій Кузьмович ж розповів присутнім і про інші рекреаційні куточки, туристичні маршрути та особливості місцевої культури громади. І зазначив, що бажання працювати і розвиватися є, але гарантувати успіх може тільки державна підтримка.

   Кор. «Карпат».

Інформація
Відвідувачі, Ви так само можете залишити коментарі до даної публікації
Схожі новини:

Контакти

Редакція газети "Карпати"

Передплатний індекс: 61549

Адреса: 59100, смт.Путила,
Чернівецької області,
вул.Українська, 104.

Тел. (03738) 2-12-32, 2-14-32,
2-16-63.

E-mail: gazetakarpaty@ukr.net

Особистий кабінет