«Полонинська ватра» запалає раніше
Добавив: putyla8
Коментарів: 0
Добавлено: 14-05-2018, 10:25
Переглядів: 234

Допоможуть лісгоспи, когорта службовців та приватники

    У цьому році районне традиційне свято «Полонинська ватра» в Путилі проведуть не в останню неділю травня, як зазвичай, а на тиждень раніше. Бо 27 травня – величне християнське свято Трійці. 

   20 травня організатори Путильська райдержадміністрація та районна рада очікують велелюдного дійства, яке має проходити вільно та з дотриманням елементарних правил доброзичливості й порядку. Про хороший настрій та забави на гуцульський манер подбають працівники культури. Окрім ентузіазму та самовідданості багатьох горян, які певним чином причетні до організації свята, є ще багато питань, пов’язаних з фінансовими витратами.

   У цьому році з районного бюджету на проведення «Полонинської ватри»  передбачили 20 тисяч гривень. Чи профінансують їх вчасно, це ще відкрите питання, каже голова райдержадміністрації Микола Савчук. Та це лише половина бюджету свята. Другу частину проспонсорують дві приватні структури, які працюють на Путильщині. Керівництво райдержадміністрації підтвердило, що  такі домовленості є. Також гостинність організаторів залежить від щедрості лісгоспів. - Лісівники вирішують більшу частину господарських питань, також суттєво долучаються підприємці, працівники райдержадміністрації та структурних підрозділів, - уточнив Микола Петрович.

      Чи приїде на свято хтось із знаменитостей? Це запитання горян я переадресувала голові оргкомітету, першому заступнику голови райдержадміністрації Михайлові Ямницькому: –  Обов’язково. Це зірка міжнародного рівня. Хто? Покищо таємниця.

   Свято не обійдеться без приготування кулеші, люди смакуватимуть молочною продукцією, діятиме виставка-продаж. У культурній програмі – символічна полонинська хода, конкурси, виступи колективів та аматорів художньої самодіяльності. При вході на стадіон реалізовуватимуть лотерейні квитки, усі – безпрограшні.

   Тож підтримуйте своїх. Приходьте на масове культурне дозвілля і отримуйте позитив.

   Людмила БАСЮК. 

Інформація
Відвідувачі, Ви так само можете залишити коментарі до даної публікації
Схожі новини:

Контакти

Редакція газети "Карпати"

Передплатний індекс: 61549

Адреса: 59100, смт.Путила,
Чернівецької області,
вул.Українська, 104.

Тел. (03738) 2-12-32, 2-14-32,
2-16-63.

E-mail: gazetakarpaty@ukr.net

Особистий кабінет