Молодий ювілей із чималими здобутками
Добавив: putyla8
Коментарів: 1
Добавлено: 27-04-2018, 09:55
Переглядів: 225

   Кажуть, що людина - це відкрита книга. Є такі, що захоплюють з першої сторінки і потім не відпускають до останнього абзацу, є такі, які взагалі тебе не зацікавили. А є такі, які хочеться перечитувати щоразу із захопленням, про які можеш говорити годинами, тому що вони «перевернули» твою свідомість.  Такою цікавою людиною є Юрій Васильович ЧУЧКО.

   Днями він святкуватиме 20-літній ювілей. А ювілей - це не звичайне число в році, а кругла дата, особливе свято, коли потрібно підвести деякі підсумки прожитих років.

  Народився ювіляр 3 травня 1998 року у селі Голошина. Початкову освіту здобував у рідному селі, а з 5 класу навчався у Селятинській загальноосвітній школі інтернаті І-ІІІ ступенів. Після закінчення дев’ятого класу у 2013 році Юрій вступає до Педагогічного коледжу Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича. Обирає професію для  душі - вчитель початкових класів. Під час студентських років проявляє свою  громадську позицію, був обраний на пост голови студентської ради, згодом став депутатом Чернівецького міського студентського парламенту, де і зараз продовжує свою працю. Тепер працює вчителем у Чернівецькій загальноосвітній школі № 24 ім. О. Кобилянської. Юрію Васильовичу подобається працювати з дітьми. Він каже, що діти - це те, що його надихає. Вважає, що, працюючи на посаді вчителя сім місяців, майже один повноцінний навчальний рік (хоча для фаху вчитель це крапля в морі), можна зробити для себе деякі висновки, є що проаналізувати.

   «Найперше, що я відчуваю, заходячи в клас - стимул розвивати свої здібності, знання, тому що настає мить, коли вже дитина тебе вчить, а не ти. Наступне найяскравіше враження – очі дітей, коли вчитель відкриває їм нове, дає їм можливість самим знайти ключа від загадки. А вони, тримаючи цього ключа в своїх руках, спочатку невпевнено, а потім все сміливіше відкривають ті недосяжні досі двері пізнання. І зайшовши туди, вони вмить розуміють – усе в світі взаємопов’язане, усе в їхніх руках, потрібне тільки бажання знайти цей ключ. Я на вірному шляху. Моє покликання – вчитель”, - ділиться Юрій своїми думками.

  Хлопець завжди займає активну позицію. Під час євромайдану брав активну участь в акціях, допомагає нашій армії. Є учасником багатьох студентських конференцій, нагороджений подяками відділу у справах сім'ї та молоді Чернівецької міської ради. У 2017 році з нагоди дня молоді отримав подяку та  нагрудний знак міста Чернівців від Чернівецького міського голови за активну громадську діяльність та вагомий особистий внесок у реалізацію молодіжної політики. Також був нагороджений грамотою Чернівецького обласного комітету профспілки працівників освіти і науки за сумлінну громадську роботу в профспілці, активну життєву позицію та з нагоди міжнародного дня студента.

  Він  не вважає себе успішним, а скоріше - щасливим. «Моє щастя - це мої батьки та друзі. З ними мені вдається позитивно дивитися на всі негаразди та неприємні ситуації і знаходити плюси в усьому», - каже Юрій.
   Можливо, одна людина не може змінити весь світ. Проте, коли це така людина, як Юра, то своїм прикладом вона надихає інших. Адже у її книзі є ще багато сторінок, про які світ ще матиме змогу дізнатися.

   Зі щирими побажаннями з нагоди ювілею - родина та друзі.

Інформація
Відвідувачі, Ви так само можете залишити коментарі до даної публікації
Схожі новини:
Коментар #1 комментарів публікацій
Народ кто хочет играть в современные игры на самых высоких настройках с динамичными теняими даже на самых слабых ПК или ноутах. Без лагов и фризов (Но нужен более менее нормальный интернет). Читайте статья по настройке компа здесь. Видео по установке и настройке смотрите тут. Играю уже пол года на ведре 2005 г. Буду рад кому помог разорить буржуев игровой индустрии!!!
Подобається 0

Контакти

Редакція газети "Карпати"

Передплатний індекс: 61549

Адреса: 59100, смт.Путила,
Чернівецької області,
вул.Українська, 104.

Тел. (03738) 2-12-32, 2-14-32,
2-16-63.

E-mail: gazetakarpaty@ukr.net

Особистий кабінет