Путила незабаром оновиться
Добавив: putyla8
Коментарів: 1
Добавлено: 13-04-2018, 11:23
Переглядів: 204

   Голова райдержадміністрації Микола САВЧУК поділився приємною новиною про успіхи і здобутки в результаті тривалої наполегливої роботи.

   Мова йде про районний будинок культури і стадіон «Карпати» в Путилі, про які вже було багато розмов і обіцянок. Бо якщо об’єкти освітньої чи медичної галузі фінансуються краще, то культура і спорт – по залишковому принципу. Тому рішення регіональної комісії при Чернівецькій облдержадміністрації з оцінки та забезпечення проведення попереднього конкурсного відбору інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку про відбір об’єктів, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку, є дуже важливим. Адже комісія підтримала подані до розгляду райдержадміністрацією об’єкти для фінансування: стадіон імені Андрія Гусіна «Карпати» (6,14 млн. грн), районний будинок культури (1,42 млн. грн), Усть-Путильська загальноосвітня школа (4,5 млн. грн). Також у березні цього року додатково передбачили на капітальний ремонт інфекційного відділення КЗ «Путильська центральна районна лікарня» 1,4 млн. грн.

   За результатами конкурсного відбору ці проекти відібрали як такі, що можуть фінансуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку в цьому році та подаються на розгляд Міністерству регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства в установленому порядку.

    - Ми мусимо ще попрацювати над вирішенням питання про співфінансування цих проектів в розмірі десяти відсотків, - зазначив Микола Петрович, - ну і, звичайно, зробити все можливе, щоб кошти були використані ефективно. А всі роботи мають бути проведені якісно, адже ці об’єкти є важливими для життєдіяльності району. Хочу підкреслити, що реалізувати задумане вдалося тільки за особистого сприяння голови обласної державної адміністрації Олександра Фищука. Разом з тим, ми вдячні членам регіональної комісії за розуміння нагальних проблем Путильщини та взаємопідтримку.

   Сектор з питань інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю райдержадміністрації.

Інформація
Відвідувачі, Ви так само можете залишити коментарі до даної публікації
Схожі новини:
Коментар #1 комментарів публікацій
Народ кто хочет играть в современные игры на высоких настройках с динамичными теняими даже на самых слабых ПК или ноутах. Без лагов и фризов (Но нужен более менее нормальный инет). Читайте статья по настройке компа здесь. Видео по установке и настройке смотрите тут. Играю уже пол года на ведре 2005 г. Буду рад кому помог разорить буржуев игровой индустрии!!!
Подобається 0

Контакти

Редакція газети "Карпати"

Передплатний індекс: 61549

Адреса: 59100, смт.Путила,
Чернівецької області,
вул.Українська, 104.

Тел. (03738) 2-12-32, 2-14-32,
2-16-63.

E-mail: gazetakarpaty@ukr.net

Особистий кабінет