Спільна рейдова група затримала браконьєрів
Добавив: putyla8
Коментарів: 0
Добавлено: 2-04-2018, 11:41
Переглядів: 94

   28 березня спільна оперативна рейдова група з охорони державного лісового та мисливського фонду, до складу якої входять працівники ДП «Путильський лісгосп», Путильського відділення поліції Кіцманського ВП ГУНП у Чернівецькій області, Путильської районної організації ГО «УТМР», виявила факт незаконного добування самця козулі у мисливських угіллях Путильської районної організації ГО «УТМР» (Путильське лісництво ДП «Путильський лісгосп»).

   Складено протоколи про адміністративне правопорушення на трьох осіб, мешканців Путильського району, яких затримали за незаконним полюванням. У одного з них поліція вилучила незареєстровану гладкоствольну рушницю.

  Незаконно добуту тварину вилучено користувачем мисливських угідь. При порушенні законодавства у галузі мисливського господарства та полювання завдано збитків на суму 32 тис. грн.

  «Триває збір матеріалів для притягнення осіб до адміністративної відповідальності у судовому порядку», – зазначив начальник відділу лісового та мисливського господарства Чернівецького обласного управління лісомисливського господарства Володимир Пилип’юк.

Прес-служба Чернівецького ОУЛМГ.

Інформація
Відвідувачі, Ви так само можете залишити коментарі до даної публікації
Схожі новини:

Контакти

Редакція газети "Карпати"

Передплатний індекс: 61549

Адреса: 59100, смт.Путила,
Чернівецької області,
вул.Українська, 104.

Тел. (03738) 2-12-32, 2-14-32,
2-16-63.

E-mail: gazetakarpaty@ukr.net

Особистий кабінет