У Дихтинці для дітей-сиріт придбали соціальне житло
Добавив: putyla8
Коментарів: 0
Добавлено: 15-01-2018, 13:47
Переглядів: 695

   Трикімнатна квартира загальною площею 43,3 м кв. розташована у цегляній двоповерхівці в центрі села Дихтинець. Тут зроблений ремонт, є справне пічне опалення, неподалік розташоване підсобне приміщення. Меблів у квартирі поки що немає, вода не підведена, але з допомогою небайдужих людей та сільської ради ці питання по можливості будуть вирішені.

   Покупцем квартири для дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах, є Дихтинецька сільська рада, розповів її голова Микола Власійович Труфен. Сума придбаного житла становить 313 тис. 771 грн. Це кошти цільової субвенції з державного бюджету, що, згідно Постанови Кабміну від 15 листопада 2017 року за № 877, призначені для будівництва (капітального ремонту, реконструкції) малих групових будинків, будинків підтриманого проживання; будівництва (придбання) житла для дитячих будинків сімейного типу, соціального житла для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб із їхнього числа, виготовлення проектно-кошторисної документації.

   Клопотання про виділення соціального житла на території Путильського району служба у справах дітей та районна державна адміністрація спрямували на розгляд до обласної комісії з визначення об’єктів нерухомості. І вже на початку грудня минулого року, за висновком цієї обласної структури, кошти надійшли на рахунок Дихтинецької сільської ради (Покупця) та були переадресовані Продавцю, який, до речі, взяв на себе всі витрати, пов’язані зі сплатою держмита й виготовленням відповідної документації.

   Як розповіла начальник служби у справах дітей Тетяна Михайлівна Фрасинюк, соціальне житло планують надати двом братам, які нині знаходяться під опікою прийомної сім’ї. Старший хлопець нині навчається у спортивно-військовому коледжі в Чернівцях і перебуває на квартирному обліку, а менший – школяр. Соціальна квартира знаходиться на балансі сільської ради, не підлягає приватизації і буде використовуватися виключно за призначенням.

Марина ЮРЧЕНКО.

Фото надали в службі у справах дітей.

Інформація
Відвідувачі, Ви так само можете залишити коментарі до даної публікації
Схожі новини:

Контакти

Редакція газети "Карпати"

Передплатний індекс: 61549

Адреса: 59100, смт.Путила,
Чернівецької області,
вул.Українська, 104.

Тел. (03738) 2-12-32, 2-14-32,
2-16-63.

E-mail: gazetakarpaty@ukr.net

Особистий кабінет