Але ж хочемо позитиву…
Добавив: putyla8
Коментарів: 0
Добавлено: 18-12-2017, 10:44
Переглядів: 59

   Кому сьогодні потрібні розумні і мудрі люди? В Україні – нікому. Їх цінують лише за кордоном, бо забезпечують хорошим місцем роботи і достойною заробітною платою. Люди, які поспішають зранку на улюблену роботу, - щасливі. У них є стимул для нормального життя і бажання розвиватися. А мудрі люди в Україні – це наче перешкода, яку потрібно здолати, щоб не заважала займатися безчинством.

   Нині найбільша негативна пропаганда виливається з екранів телевізора і повільно затьмарює людську свідомість. Гляньте, на що перетворилися новини: убивства, трагедії, аварії та інші біди. Замість корисних, розвиваючих чи розважальних програм нам пропонують кримінальні розслідування, у яких фігурують чиновники і не несуть ніякого покарання; природні катаклізми, що неодмінно мають знищити людство. Та найбільше гнітить реклама, яку повторюють кожні кілька хвилини, наче для тупих. Це викликає не просто невдоволення, а, навіть, агресію.

   А скільки алкогольних напоїв пропонують із телевізора! Хіба щось змінює сутність реклами, якщо назви напоїв не озвучують? Навіть дитина встигне прочитати та зрозуміти, що і до чого. Розуміємо і ми, але ця нав’язливість таки робить своє діло і починає невидимо закупорювати свідомість. Коротко кажучи, від перегляду одного і то ж сюжету людина починає інтелектуально і морально деградувати. Кому ми потрібні тверезі? Нащо нам розумно мислити? Хворими і п’яними керувати легко, їм можна навіяти будь-яку думку, яка всупереч усім земним і позаземним законам буде здаватися геніальною.

   А сучасні мультики для дітей? Про що вони? Чи здатні виховати почуття любові, взаєморозуміння і патріотизму? Ні, бо вже змалку дитина каже, що за найменшу образу треба помститися, а школу знищити, бо вона псує життя. І якщо доросла людина ще здатна побачити межу, то дитяча психіка сприймає все буквально. То чого ж дивуватися, що діти виростають не такими, якими їх виховували батьки?

   Дійшло вже до того, що чиновники, причому навіть з інших держав, посягають на наше убоге життя. Таке враження, що їм потрібно звільнити територію від українських громадян, щоб дати волю своїм прагненням і нелюдським бажанням. Цього не можна допускати і терпіти над собою таке знущання. Поки ще маємо дрібку здорового глузду, потрібно боротися за свою незалежність і життя.

   Пропагуймо добро, милосердя, закликаймо інших бути щирими і терплячими, тоді ще матимемо шанс побороти цю провладну чуму. Українці! Не відповідайте на образу образою, не піддавайтеся на провокації і рекламу, ведіть здоровий спосіб життя, і тоді українську націю не зможуть викоренити з рідної землі. Піднімаймося з колін, дивімося на прості речі веселіше, помічаймо свого ближнього і зможемо залишитися Людьми!

Марина ЮРЧЕНКО.

Інформація
Відвідувачі, Ви так само можете залишити коментарі до даної публікації
Схожі новини:

Контакти

Редакція газети "Карпати"

Передплатний індекс: 61549

Адреса: 59100, смт.Путила,
Чернівецької області,
вул.Українська, 104.

Тел. (03738) 2-12-32, 2-14-32,
2-16-63.

E-mail: gazetakarpaty@ukr.net

Особистий кабінет