СПРАВА ЧЕСТІ Райдержадміністрація почала видавати свій інформаційний вісник
Добавив: putyla8
Коментарів: 0
Добавлено: 18-12-2017, 10:41
Переглядів: 123

   На офіційному сайті районної державної адміністрації днями поінформували про презентацію першого номера інформаційного вісника Путильської РДА під назвою «Путильщина».

   «Презентуючи широкому загалу збірку на щопонеділковій оперативній нараді, Микола Савчук акцентував увагу на передумови, які сприяли переходу на новий рівень спілкування з мешканцями району та підкреслив значимість збірки, як альтернативного засобу донесення інформації про роботу структурних підрозділів райдержадміністрації до широкої читацької аудиторії. Очільник району зазначив, що надалі планується випускати вісник щомісячно, а відтак закликав подавати до сектору з питань інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю райдержадміністрації інформації та фотоматеріали про важливі події та проведену роботу», - пишуть на сайті РДА.

   На внутрішній палітурці нового видання читаємо звернення від імені голови райдержадміністрації. Оскільки автори інших статей не зазначені, можемо припустити, що над текстами вісника він працював особисто. М. П. Савчук пише: «Після здійснення процедури роздержавлення ЗМІ, районна державна адміністрація та районна рада вийшли із співзасновників газети «Карпати». Тепер «районка» - це комерційне видання. Тому прийнято рішення започаткувати випуск районного видання «Путильщина»». Читаємо ці слова не без іронії, адже держава сама створила усі умови для того, щоб відпустити газети на власні хліби. Тобто, щоб їх не фінансувати.

  Коли Уряд оголосив про реформування державних ЗМІ, газета «Карпати» на цьому законодавчому шляху стартувала однією з перших. Це надважливий крок, завдяки якому журналісти підійшли до читача ще ближче і, без перебільшення, підняли свій авторитет. Саме тепер ми маємо нарешті повне право оперувати об’єктивністю, яка стала чиновникам упоперек горла.

  Безперечно, діалог між владою та людьми, демократичні принципи спілкування, об’єктивне висвітлення подій, як зазначив Микола Петрович, повинні тривати постійно. Зрештою, у такому напрямку сьогодні працюємо не тільки ми, але й більшість незалежних ЗМІ, які в роботі опираються, в першу чергу, на чинне українське законодавство.

   Видавець стверджує, що рішення випускати власний інформаційний вісник прийняли через те, що журналісти подають «… недостовірну, перекручену, а іноді відверто неправдиву чи провокативну інформацію». Що ж, наша робота щоп’ятниці майже чотиритисячним тиражем потрапляє до кожного другого двору, тому коментувати нічого не будемо.

   Кілька слів все-таки хочемо сказати про вісник «Путильщина», який горяни щомісяця отримуватимуть безкоштовно. Поки що, як ми розуміємо, він не має реєстраційного посвідчення, адреси, авторського колективу, тиражу, заявленого часу і способу розповсюдження, договору з друкарнею і навіть відповідального за випуск.  Бо цієї обов’язкової інформації на його сторінках не зазначено. 

   Тематичні статті з питань медицини, освіти і культури насправді є цікавими, у них вказали багато цифр про використані державні кошти. Але про проблеми в цих галузях звітувати утрималися. Оскільки автори публікацій та фото не відомі, то немає кого спитати за грамотність та якість роботи і похвалити за трудомістку працю теж.

    Отож, бажаємо видавцям подальших успіхів і вітаємо в інформаційному просторі Путильщини!

Марина ЮРЧЕНКО.

Інформація
Відвідувачі, Ви так само можете залишити коментарі до даної публікації
Схожі новини:

Контакти

Редакція газети "Карпати"

Передплатний індекс: 61549

Адреса: 59100, смт.Путила,
Чернівецької області,
вул.Українська, 104.

Тел. (03738) 2-12-32, 2-14-32,
2-16-63.

E-mail: gazetakarpaty@ukr.net

Особистий кабінет