Незабутня подорож до міста Лева
Добавив: putyla8
Коментарів: 0
Добавлено: 29-11-2017, 16:13
Переглядів: 99

   Нещодавно учні 5-А та 6-Б класів Путильської ЗОШ І-ІІІ ступенів разом із класними керівниками Мариною Михайлівною Грекул та Русланою Василівною Клим відвідали культурну столицю України – місто Львів. Кажуть, воно схоже на Відень або Краків, що в ньому є щось від Праги, а собори подібні до римських.

   Всю цю ошатну красу діти мали можливість побачити на власні очі. І справді, Львів – особливе місто. Це місто мощених вузеньких вуличок, храмів і церков, місто шоколаду і кави, місто статуй, що спостерігають за людством із дахів і стін будинків. Місто, де зливаються воєдино різні релігії, місця і часи. Тут існує щось незвичайне, ніби магічне, бо хто хоч раз тут побував, то захоче повернутися знову.

   Учні з цікавістю розглядали та слухали розповіді про відомі пам’ятки міста Лева. Також їх вразили побут і життя селян, які жили тут задовго до нас. Вони побували у Домініканському та Бернардинському храмах, соборі Святого Юра, стадіоні Арена Львів, Високий Замок – старий тінистий парк на горі, що височіє над містом з руїнами старовинного замку і оглядовим майданчиком. Від краєвиду, що відкривається звідси, аж дух захоплює.

   І хоча часу на подорож містом було мало, діти все одно привезли з собою незабутні враження. Вони сподіваються, що ця екскурсія стане початком гарної традиції відвідувати дивовижні міста України. Адже наша країна – багата на щирих людей, безцінні історичні пам’ятки та місця.

Марина ГРЕКУЛ,

класний керівник 5-А класу 

Путильської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Інформація
Відвідувачі, Ви так само можете залишити коментарі до даної публікації
Схожі новини:

Контакти

Редакція газети "Карпати"

Передплатний індекс: 61549

Адреса: 59100, смт.Путила,
Чернівецької області,
вул.Українська, 104.

Тел. (03738) 2-12-32, 2-14-32,
2-16-63.

E-mail: gazetakarpaty@ukr.net

Особистий кабінет