Депутатська дбайливість на мільярд
Добавив: putyla8
Коментарів: 0
Добавлено: 29-11-2017, 16:03
Переглядів: 80

   Таку суму зазначив депутат районної ради Володимир Тринька у зверненні до райдержадміністрації щодо виділення коштів на придбання двох котлів для Селятинської амбулаторії.

 

    Ця проблема час від часу звучала на офіційних заходах райдержадміністрації, районної ради. Розпочався черговий опалювальний сезон, а віз і нині там… Головний лікар комунального закладу «Путильський центр первинної медико-санітарної допомоги» Світлана Пилипко надсилала листи до всіх можливих інстанцій з обґрунтуванням проблеми і проханням посприяти у позитивному вирішенні. Один із листів направила до депутата районної ради Володимира Триньки з надією на те, що його депутатська активність і наполегливість у межах прописаних законом повноважень допоможе привернути увагу впливових посадовців району.

   Володимир Дмитрович і справді не залишився осторонь. Але, як засвідчує документ, аж перестарався. Голова райдержадміністрації Микола Савчук показує депутатське звернення, в якому Володимир Тринька просить розглянути на засіданні бюджетної комісії питання виділення 1 мільярда гривень на придбання котлів, на які реально потрібно майже 95 тис. грн. 

 

   Микола Петрович дивується: «Невже депутат не дружить з математикою? Чи, може, не розуміє, про що пише? Адресант повинен не тільки вникнути в суть питання, але й грамотно готувати документ, який читатимуть адресати в особі посадовців райдержадміністрації. Звання депутата зобов’язує адекватно оцінювати ситуацію і можливості районного бюджету з сумою майже 244 мільйони гривень у рік».      

   Тож у відповідні терміни голова райдержадміністрації спрямував депутату листа такого змісту:

   «На виконання Вашого  депутатського звернення  щодо питання виділення коштів в сумі 1,0 млрд грн  для придбання котлів в Селятинську АЗП-СМ районна державна адміністрація повідомляє наступне.

       Загальний обсяг зведеного бюджету району складає 267 705,1 тис. грн, в тому числі районного  бюджету – 243 568,6 тис. грн.

       Відповідно до проектно-кошторисної документації, вартість проведення капітального ремонту системи опалення із заміною котла  Селятинської АЗП-СМ складає 94,8 тис. грн.  Медична галузь району утримується за рахунок коштів медичної субвенції з державного бюджету.  На даний час установи охорони здоров’я не забезпечені першочерговими виплатами та потреба на виплату заробітної плати  працівникам до кінця поточного року складає понад 3,0 млн грн. Аналогічна ситуація склалася із фінансуванням бюджетних установ району, що утримуються за рахунок коштів місцевих бюджетів, де планові асигнування на заробітну плату працівникам на листопад-грудень зовсім відсутні.

      Зважаючи на складну фінансову ситуацію в районі, райдержадміністрацією направлено звернення до Селятинського сільського голови щодо вирішення питання капітального ремонту опалювальної системи Селятинської АЗП-СМ за рахунок коштів по фонду бюджету розвитку, так як з районного бюджету лише за жовтень на виплату заробітної плати працівникам установ, що  утримуються за рахунок коштів Селятинського сільського бюджету, виділено 121,2 тис. грн.»

   Курйоз, що набув жвавого обговорення у кулуарах «білого дому», і справді надав публічності проблемі. Може, найближчим часом у Селятинській амбулаторії стане тепло, а виборці пам’ятатимуть щедрість і дбайливість депутата районної ради від партії «УКРОП». Бо ж вибори – не за горами.

Людмила БАСЮК.

Інформація
Відвідувачі, Ви так само можете залишити коментарі до даної публікації
Схожі новини:

Контакти

Редакція газети "Карпати"

Передплатний індекс: 61549

Адреса: 59100, смт.Путила,
Чернівецької області,
вул.Українська, 104.

Тел. (03738) 2-12-32, 2-14-32,
2-16-63.

E-mail: gazetakarpaty@ukr.net

Особистий кабінет