Зі Львова привезли срібні кубки переможців
Добавив: putyla8
Коментарів: 0
Добавлено: 29-11-2017, 16:01
Переглядів: 343

  В оригінальних костюмах, з гарним настроєм і відмінною підготовкою путильські  танцюристи представили свою творчість на престижному всеукраїнському чемпіонаті з хореографічного мистецтва «Арт-данс», що проходив 19 листопада у Львові. У журі конкурсу був відомий хореограф і шоумен Влад Яма, тож його схвальні відгуки на адресу юних путильчан мали чималу вагу. Це й оцінка роботи педагога з хореографії Юліїї Дмитрівни Лози та великий внесок батьків у розвиток дітей.

   Чимала дорога до успіху вимірюється не лише у кілометрах. Діти (три групи у складі: А. Генцар, У. Косован, А. Бордіженко, Х. Чечул, Л. Дробот, К. Лазорко, Л. Євенчук, О. Нікітюк, А. Лукіна, М. Бурак, Ю. Космацька, О. Пентюк, С. Цега, Ю. Чев’юк, А. Томюк, А. Фрей, Ю. Фрей, А. Карапка, І. Торак, А. Єлаш, Л. Попюк, М. Попюк, І. Фірчук, Д. Нестор, В. Поляк, М. Пилипко, Ж. Яківюк, Т. Петрик, М. Чечул, З. Поляк, Я. Хомін, А. Гордей, М. Кермач, Г. Кравченко, Е. Северин,) вже брали участь в одному з етапів конкурсу, що проходив у місті Чернівці. А пізніше отримали запрошення до виступу у Львові. Три місяці підготовки, чимала фінансова та моральна підтримка батьків, а також клопітка праця керівника дали свій результат.  Діти, звісно, хотіли побачити, як виступають танцюристи з різних регіонів України, а також підбадьорювалися тим, що зустрінуть Влада Яму. Батьки та керівник допомогли втілити юні мрії у дійсність. Тож виконавці усіх вікових категорій віком від 4 до 13 років виступили на повну силу, а в нагороду за старання отримали срібні кубки переможців та сертифікати на 5 тисяч гривень на кожну групу. Тож усіх тридцять п’ять дітей – учасників танцювального колективу «Карпатські барви» районного будинку культури тепер чекає поїздка до сонячної Болгарії. Там проходитиме фінал конкурсу, а кошти, які прописані у сертифікаті, можна буде використати на поїздку за кордон.

   Що ж? Дуже гарні результати роботи! Якщо путильчани зайняли друге місце серед 115 колективів, то цей успіх вартий оплесків та захоплення.

  Керівник «Карпатських барвів» Ю. Д. Лоза щиро дякує батькам за допомогу  - фінансову і не тільки. Адже до Львова з Путили їхала делегація у складі 62 осіб. А батьки юних танцюристів, у свою чергу, висловлюють вдячність керівнику, яка веде дітей до успіхів і відкриває перед ними широкий світ.

Любов МАРШАВКА.

Інформація
Відвідувачі, Ви так само можете залишити коментарі до даної публікації
Схожі новини:

Контакти

Редакція газети "Карпати"

Передплатний індекс: 61549

Адреса: 59100, смт.Путила,
Чернівецької області,
вул.Українська, 104.

Тел. (03738) 2-12-32, 2-14-32,
2-16-63.

E-mail: gazetakarpaty@ukr.net

Особистий кабінет