Борці ДЮСШ здобули п’ять нагород
Добавив: putyla8
Коментарів: 0
Добавлено: 30-10-2017, 11:03
Переглядів: 147


   На обласному рівні про юних борців Путильщини знають не з чуток. Вихованці секції вільної боротьби дитячо-юнацької спортивної школи відділу освіти РДА неодноразово на ділі доводили високий рівень підготовки та навиків з цього виду спорту. На їхньому рахунку чимало нагород, завдяки яким  прославляли Путильщину спортивну. Хто ж надалі допоможе талановитим і наполегливим дітям розвиватися, вдосконалюватися і прямувати далі, якщо в районі триває процес ліквідації ДЮСШ. Яким словом згадуватимуть пізніше таке гуманне рішення депутатів районної ради, покаже час. А покищо тренер секції вільної боротьби Путильської ДЮСШ Сергій Юрійович ПРОКОП’ЮК ділиться позитивом від змагань обласної спартакіади школярів з вільної боротьби, де юні борці здобули для району чергові нагороди.

    Захід відбувся 18 жовтня у комплексі Чернівецької обласної ДЮСШ. Наші спортсмени представляли Дихтинецьку ЗОШ І-ІІІ ступенів і посіли п’яте

загальнокомандне місце.

   Претендентів у призери було багато, але напружена боротьба наших спортсменів була недаремною. Важливу роль відігравала кожна деталь правильно застосованих умінь, набутих під час тренувань. Тож в особистому заліку юнаки Путильщини здобули п’ять нагород:

   - Давид РИЛЬЧУК у ваговій категорії 58 кг – диплом ІІ ступеня;

   - Йонатан РИЛЬЧУК (54кг) – диплом ІІ ступеня;

   - Ростислав ШМІЛЯК (76 кг) – диплом ІІІ ступеня;

   - Олександр ПЕРЧИК (46 кг) – диплом ІІІ ступеня;

   - Іван ГРИМАЛЮК (63 кг) – диплом ІІІ ступеня.

Сергій Юрійович, вихованці та їхні батьки висловлюють щиру вдячність за постійну підтримку й допомогу Дихтинецькому сільському голові Миколі Власійовичу Труфену та директору Путильської ДЮСШ Світлані Василівні Ключан.

   Доречно згадати, що секція під керівництвом Сергія Юрійовича у Дихтинці діє третій рік. У молодшій і старшій групах займаються по 12 учнів. Талановиті борці  Давид Рильчук та Іван Ларіон скористалися шансом подальшого вдосконалення майстерності з обраного виду спорту і  відгукнулися на запрошення Чернівецького ліцею обдарованих дітей. Другий рік поспіль у цьому спеціалізованому закладі вони продовжують здобувати й загальну освіту.

   Людмила БАСЮК.

Інформація
Відвідувачі, Ви так само можете залишити коментарі до даної публікації
Схожі новини:

Контакти

Редакція газети "Карпати"

Передплатний індекс: 61549

Адреса: 59100, смт.Путила,
Чернівецької області,
вул.Українська, 104.

Тел. (03738) 2-12-32, 2-14-32,
2-16-63.

E-mail: gazetakarpaty@ukr.net

Особистий кабінет