Увага! Конкурс! Визначаємо сім чудес Путильщини
Добавив: putyla8
Коментарів: 0
Добавлено: 23-10-2017, 14:05
Переглядів: 805

    Земля Путильщини щедра і багата на різноманітні і захоплюючі дива природи. Але не менш цікавими є і рукотворні пам’ятки, які створені геніальними руками і творчим розумом жителів нашого краю.

Путильське районне товариство «Гуцульщина» презентує новий проект «Сім чудес Путильщини».

Путильщина – чарівна гірська квітка Буковинської Гуцульщини, в туристичному плані «terra inkognita» (невідома, незвідана земля) України. Цей дивовижний край приваблює чарівною і неповторною красою, кличе у казкове лоно численних гостей і туристів. Буковинська Гуцульщина багата на природно-заповідні місця, історичні та культурні пам’ятки. Найкраще розвинутий тут літературно-історичний туризм. Гостей приваблюють: музей-садиба видатного українського письменника-демократа Юрія Федьковича в селищі Путила; село Розтоки, в якому народилася і проживала в дитячі роки видатна сучасна українська поетеса, лауреат Національної премії ім. Т. Г. Шевченка, народний депутат України Марія Матіос; місця, пов’язані із діяльністю українського педагога, публіциста, громадського і політичного діяча Буковини Омеляна Поповича. Туристи охоче відвідують місця та об’єкти історичного плану – музей видатного ватажка знедолених гуцулів 40-их років XIXстоліття, першого українського селянського депутата Віденського парламенту 1848 року від Вижницької округи Лук’яна Кобилиці в селі Сергії. А також його родинну садибу на хуторі Красний Діл.

На Путильщині є унікальні перспективи для розвитку майже всіх видів туризму. Кожен, хто хоч раз побував у цьому краї, залишить у своєму серці часточку незрівнянного карпатського дивосвіту.  Тож із метою популяризації та реклами Путильщини в туристичному плані виникла ідея провести конкурс «Сім чудес Путильщини».

Реалізація цього проекту буде проходити у два етапи. Перший – інтернет-голосування за найбільш цікаві і привабливі пам’ятки природи та пам’ятки людської діяльності. Авторитетна комісія ретельно відібрала тридцять один об’єкт. Серед номінантів – дива природи краю (печери, водоспади, перевали, скелі, хребти, озера, вершини тощо), та  створені людськими руками об’єкти (церкви, що мають статус пам’яток архітектури, музеї). Крім того до переліку претендентів внесено і звіринець у Селятинському лісництві.

         Ці матеріали виставлені в інтернет-мережі на сторінці га адресою:  putylachudesa.blogspot.com

  Запрошуємо всіх небайдужих долучитися до акції та взяти участь у інтернет-голосуванні. Зайдіть на сторінку за вказаною адресою, проголосуйте за об’єкти, які, на вашу думку, заслуговують стати переможцями даного проекту. Нагадуємо, що з кожного комп’ютера можна проголосувати за певні об’єкти лише один раз. При повторному натисканні результат голосування анулюється. Голосування триває до 10 листопада 2017 року.

   Другий етап проекту – підведення підсумків: науково-практична конференція, туристичний фестиваль «Сім чудес Путильщини», відкриття першого офіційного туристичного маршруту на всюдиходах по Буковинських Карпатах. Орієнтовний термін проведення другого етапу – середина листопада 2017.

   Михайло ГРИГОРЯК,   

   голова Путильського районного товариства «Гуцульщина».

Інформація
Відвідувачі, Ви так само можете залишити коментарі до даної публікації
Схожі новини:

Контакти

Редакція газети "Карпати"

Передплатний індекс: 61549

Адреса: 59100, смт.Путила,
Чернівецької області,
вул.Українська, 104.

Тел. (03738) 2-12-32, 2-14-32,
2-16-63.

E-mail: gazetakarpaty@ukr.net

Особистий кабінет