Іван РИБАК: «Успіх реформ в Україні залежить від тих, хто впроваджує ідеї в реальність»
Добавив: putyla8
Коментарів: 0
Добавлено: 22-09-2017, 09:26
Переглядів: 58

          Недовіра суспільства до влади, зневіра у реформах, що покликані змінити життя людей на краще, підкріплюється фактичними негативними діями деяких владних персонажів. На жаль, безпосередньо тих, хто має втілювати зміни в життя.

 

Так є в історії із знищенням відділу освіти у Путильському районі Чернівецької області. Через особисту неприязнь голови районної державної адміністрації до керівника відділу освіти (суди щодо незаконного звільнення керівника відділу освіти райдержадміністрація програла в усіх інстанціях), паном М. Савчуком приймається рішення про ліквідацію такого відділу в структурі РДА. І це, незважаючи на рекомендації спеціалістів в галузі освіти, фахівців у реформуванні, педагогічних працівників (яких у Путильському районі майже тисяча), народних депутатів та, найцікавіше, прямого керівництва – Чернівецької облдержадміністрації.

     Як сприймати такого голову РДА? 

     Визначення таким діям я знайшов у Вікіпедії, яка надає наступне тлумачення: «Саботаж» - (фр. sabotage від фр. saboter):

навмисний зрив роботи чи якогось заходу шляхом прямої відмови від нього, прямої протидії його виконанню, свідомо недбалого її виконання або формального безініціативного виконання з дотриманням лише видимості виконання;

  • прихована, замаскована протидія будь-яким заходам, намагання перешкодити їх здійсненню.

   Саботаж реформи децентралізації, знищення галузі освіти в районі, підрив довіри до держави як основного інституту влади – це те, чим займається керівник Путильської райдержадміністрації. 

      Підтвердженням моїх слів є відповідь Чернівецької облдержадміністрації на моє звернення від 02. 08. 2017 № 01.17-6/3743, де зазначається, що ліквідація відділу освіти молоді та спорту Путильської районної державної адміністрації є недоцільною, оскільки це унеможливить проведення на належному рівні навчально-виховного процесу. Хочу звернути увагу голови Чернівецької ОДА на той факт, що успіх реформ в Україні залежить від тих, хто впроваджує ідеї в реальність, а з такими «кадрами» руху вперед точно не буде.     

Народний депутат України

Іван РИБАК.
Інформація
Відвідувачі, Ви так само можете залишити коментарі до даної публікації
Схожі новини:

Контакти

Редакція газети "Карпати"

Передплатний індекс: 61549

Адреса: 59100, смт.Путила,
Чернівецької області,
вул.Українська, 104.

Тел. (03738) 2-12-32, 2-14-32,
2-16-63.

E-mail: gazetakarpaty@ukr.net

Особистий кабінет